کد خبر : 1825360 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 18:46 | 59.2K بازدید | 16 دیدگاه

هدیه گران‌ هالند برای دورتموندی‌ها؛ 33 ساعت رولکس!

ارلینگ هالند، ستاره نروژی، هدیه خداحافظی گران‌قیمتی برای بازیکنان بروسیا دورتموند تهیه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچسترسیتی چند روز قبل رسما تایید کرد که ارلینگ هالند را با قراردادی پنج‌ساله از بروسیا دورتموند خریده است. 
درخشش این بازیکن در چند ماه اخیر باعث شده بود که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند اما در نهایت این سیتیزن‌ها بودند که بند فسخ 70 میلیون یورویی او را پرداخت کرده و این ستاره به به ورزشگاه اتحاد منتقل کردند. 
حالا روزنامه آلمانی بیلد خبر داده که هالند برای خداحافظی از بازیکنانی که در طول مدت حضورش در دورتموند در کنار آنها بازی کرده 33 ساعت رولکس به آنها هدیه کرده که قیمت آنها بین 13 تا 15 هزار یورو تخمین زده می‌شود. 

 


این ساعت‌ها با دو لیموزین از هلند به آلمان منتقل شده‌ و هر یک از هم‌تیمی‌های این بازیکن این فرصت را داشته که به صورت شخصی هر ساعت را امتحان کرده و ساعت محبوبش را انتخاب کند. 
هر یک از این ساعت‌ها در جعبه خاصی قرار داشته که سه عکس در کنارش قرار گرفته است: اولی با شماره پیراهن هالند، دومی با یکی از عکس‌های خوشحالی این بازیکن 21 ساله و سومی با جام قهرمانی جام حذفی آلمان در دستان این ستاره نروژی. 
حروف اول نام او شامل ای بی اچ که مخفف ارلینگ براوت هالند است نیز روی جعبه هر یک از این ساعت‌ها حک شده است. 
دیگر کارکنان این باشگاه نیز هر یک ساعتی از این بازیکن هدیه گرفتند اما برند در نظر گرفته شده برای ساعت آنها اومگا بود که گفته می‌شود قیمت آنها بین پنج تا هفت هزار یورو است.

دیدگاهها