کد خبر : 1825400 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 09:00 | 705 بازدید | 0 دیدگاه

مقصودی پیروز جدال حساس ملی‌پوشان

نتایج روز دوم بوکس قهرمانی کشور

در جریان دومین روز از رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور، ۵۶ مبارزه میان نمایندگان استان‌ها برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، دومین روز سی‌ام دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان (انتخابی تیم ملی)، امروز (جمعه) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد که از ساعت 15 بوکسورها در اوزان  57، 60، 63.5، 67، 71، 75 و 80 کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند.

این رقابت‌ها با حضور ۱۶۰ بوکسور از امروز (پنجشنبه) ۲۹ اردیبهشت‌ به میزبانی سیستان و بلوچستان و در "سالن امام علی (ع)" زاهدان آغاز و تا روز دوشنبه دوم خرداد ادامه خواهد داشت. مسابقات در اوزان 48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم و در سه راند سه دقیقه‌ای با یک دقیقه استراحت بین راندها برابر قوانین بین المللی انجام می‌شود.

نتایج کسب شده در روز دوم به شرح زیر است

وزن 57 کیلوگرم:
سعید شولی‌بر از سیستان و بلوچستان – صابر کامرانی از کهگیلویه و بویر احمد (برنده شولی‌بر)
محمد کاس‌پور از گیلان – مهران دشتی از آذربایجان‌ غربی (برنده کاس‌پور)
امین شیرانی از اصفهان – هامون طغانی از مازندران (برنده طغانی)
محمد وحدانی از خراسان‌ شمالی – سجاد محمدپور از تهران (برنده محمدپور)
امیر بیاتی از کرمانشاه – علیرضا اسکندری از منطقه آزاد کیش (برنده بیاتی)
مجید تیموری از هرمزگان – نیما میرزایی از همدان (برنده میرزایی)
پوریا عبدالملکی از توابع تهران – علی قاسم‌آبادی از گلستان (برنده عبدالملکی)
فرهاد اعلایی‌پور از مرکزی – ابوالفضل امیدی از خوزستان (برنده اعلایی‌پور)

وزن 60 کیلوگرم:
مجید دانش‌علی‌پور از قزوین – محمد کمالی از زنجان (برنده کمالی)
مهدی خشگواری از اردبیل – محمد نیکبخت از همدان (برنده نیکبخت)
علیرضا شعبان‌زاده از گیلان – بهنام ابراهیمی از لرستان (برنده ابراهیمی)
ابوالفضل فیروزی از قم – علیرضا کلاهی از فارس (برنده فیروزی)
دانیال شه‌بخش از سیستان و بلوچستان) – ستار سیدضیایی از گلستان (برنده شه‌بخش)
عرفان نظام‌لو از کردستان – احسان فیاضی از تهران (برنده فیاضی)
مجید پناهی از اصفهان – عباس اعلائی از خوزستان (برنده اعلایی)
اشکان گرمابی از خراسان‌شمالی – ارسلان دست‌پرور از توابع تهران (برنده دست‌پرور)

وزن 63.5 کیلوگرم:
سجاد عبادی‌پور از تهران – بهزاد نباتی از یزد (برنده عبادی‌پور)
امیرحسین غفاری از اصفهان – علی بیاتی از همدان (برنده غفاری)
اشکان رضایی از خوزستان – مهدی امیری از کرمانشاه (برنده رضایی)
امیرحسین ارضی از خراسان‌ رضوی – محمدرضا نیک‌رفتار از چهارمحال بختیاری (برنده نیک‌رفتار)
عرفان جمال‌زهی از سیستان و بلوچستان – امیرحسین دولتی از گیلان (برنده جمال‌زهی)
فرهمند هلاکویی از گلستان – عرفان نادری از هرمزگان (برنده هلاکویی)
مرتضی ستاری از البرز – پارسا حسنی از کرمان (برنده ستاری)
باقر فرحی از لرستان – محمدجواد محمدی از ایلام (برنده فرجی)

وزن 67 کیلوگرم:
کاوه اردشیری از سمنان – مجید صیدالی از خوزستان (برنده صیدالی)
پوریا زارع از منطقه آزاد بندر انزلی – ابوالفضل حاجی‌زاده از توابع تهران (برنده حاجی‌زاده)
احمدرضا سعیدی از گیلان – محمد رمضانی از آذربایجان‌ غربی (برنده رمضانی)
محمد سالاروند از لرستان – حسین جدی از قم (برنده جدی)
محمدرضا اکتیجی از مازندران – امید زنگی از همدان (برنده اکتیجی)
رامین بابالو از کردستان – صابر موحد از چهارمحال بختیاری (برنده بابالو)
محمدعابد کشمیری از هرمزگان – بهزاد غلامی از ایلام (برنده غلامی)
سعید شریف آبادی از سیستان و بلوچستان – علی حبیبی‌نژاد از خراسان رضوی (برنده حبیبی‌نژاد)

وزن 71 کیلوگرم:
بیژن کسائی‌پور از فارس – سجاد بداغی از چهارمحال بختیاری (برنده کسائی‌پور)
مجتبی نیک‌سیر از منطقه آزاد بندر انزلی – علی قنبری از آذربایجان‌ شرقی (برنده قنبری)
عیسی فردین از مرکزی – مهدی سرباز از توابع تهران (برنده سرباز)
مهدی امینی از زنجان – عباس نعیمی از کهگیلویه و بویراحمد (برنده نعیمی)
امیررضا شکاری از مازندران – محمد مام‌محمودی از آذربایجان‌ غربی (برنده شکاری)
هادی اسداللهی از قم – فرزام صالحیان از کردستان (برنده صالحیان)
علی رنگی‌آبادی از کرمان – علی صباقی از خراسان‌ شمالی (برنده رنگی‌آبادی)
سجاد کاظم‌زاده از تهران – مسلم مقصودی از سیستان و بلوچستان (برنده مقصودی)

وزن 75 کیلوگرم:
محمد نورانی از خراسان شمالی – سالار رادمراد از توابع تهران (برنده رادمراد)
عرفان شهرستانی از بوشهر – آرمین رستمی از کردستان (برنده شهرستانی)
مهدی همایی از همدان – امیرحسین صمیمی از قزوین (برنده صمیمی)
بهزاد دادافکن از اردبیل – سیدشاهین موسوی از تهران (برنده موسوی)
امیرحمزه خرده از فارس – سینا فضل‌اللهی از گیلان (برنده فضل‌اللهی)
ارسلان مهردل از گلستان – صادق حق‌بین از مرکزی (برنده مهردل)
سعید خانی از ایلام – علی ایرانمنش از کرمان (برنده ایرانمنش)
یاسر اکبرسلطانی از آذربایجان‌ غربی – جواد زاده‌تراب از خراسان‌ رضوی (برنده اکبرسلطانی)

وزن 80 کیلوگرم:
رامین ابراهیمی از بوشهر – سینا کائیدی از لرستان (برنده کائیدی)
علیرضا زرین از البرز – هادی مرادی از خراسان‌ جنوبی (برنده زرین)
مصطفی جعفرنیا از خراسان‌ شمالی – علی‌اکبر زمان از کردستان (برنده جعفرنیا)
حمیدرضا سعیدی از منطقه آزاد بندر انزلی – سیدحسین میراحمدی از چهارمحال بختیاری (برنده میراحمدی)
سیاوش امیدی از خوزستان – سعید کاقی‌انارکی از سمنان (برنده امیدی)
امیرمحمدی کرمی از کرمانشاه – داریوش محمودی از چابهار (برنده محمودی)
سعید اعلائی‌پور از مرکزی – فرهاد ابراهیمی از تهران (برنده ابراهیمی)
مهدی غلامیان از خراسان‌رضوی – یاسر مومنی از اصفهان (برنده غلامیان)

دیدگاهها