کد خبر : 1825446 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 12:37 | 43.3K بازدید | 6 دیدگاه

بچه غول مهمان خاصِ جشن قهرمانی استقلال

حنیف عمران زاده که جزوی از کادرفنی ابتدای فصل قبل آبی‌ها بود، در دیدار با آلومینیوم در جشن کوچک قهرمانی استقلال شرکت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود پیروزی برابر فولاد، اما قهرمانی استقلال پس از شکست پرسپولیس برابر سپاهان قطعی شد. به همین دلیل شاگردان مجیدی فرصتی برای برپایی جشن قهرمانی درون زمین نداشتند و این کار را در بازی با آلومینیوم انجام دادند تا در حضور هواداران خودی، مراسم کوچکی را برگزار کنند و به پیشواز جشن اصلی در هفته پایانی بروند.

در دیدار برابر آلومینیوم، مهمانان ویژه‌ای در استادیوم آزادی نظاره‌گر آن مسابقه بودند که یکی از آن‌ها، حنیف عمران زاده مدافع سابق آبی ها بود که خود در ابتدای فصل گذشته، یکی از اعضای کادرفنی استقلال به سرمربیگری محمود فکری بود.

حنیف که در دوران حضور در استقلال توانست با این تیم آخرین عنوان قهرمانی آبی پوشان را در لیگ برتر کسب کند، حالا و پس از چند سال شاهد قهرمانی دوباره تیم سابقش در این رقابت ها و به مربیگری هم بازی سابقش است.

عمران زاده که با همراه مجیدی در دوران طلایی استقلال در دربی ها و پیروزی های متوالی هم تیمی بود، فصل گذشته به همراه فکری به عنوان یکی از مربیان آبی پوشان کارش را آغاز کرد اما در نهایت به دلیل کسب نتایج ضعیف، از این تیم جدا شدند تا فرهاد سکان هدایت استقلال را در دست بگیرد.

با وجود این مسئله، اما عمران زاده یکی از چهره هایی بود که در بازی با اراکی ها در استادیوم آزادی حاضر و در پایان بازی نیز در کنار سایر بازیکنان وارد چمن ورزشگاه شد و در جشن کوچکی که با تشویق ایسلندی بازیکنان و هواداران همراه بود، قهرمانی استقلال را جشن گرفت.

دیدگاهها