کد خبر : 1825466 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 14:32 | 7.5K بازدید | 1 دیدگاه

بازگشت هیجان به آزادی بعد از 4 سال (عکس)

سالن 12 هزار نفری آزادی بعد از 4 سال بار دیگر میزبان هواداران پرشور والیبال در ایران بود.

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که سعید معروف از روز نخست ابراز امیدواری کرد و پیش بینی هم می شد، بالاخره در روز فینال جام باشگاه‌های آسیا شاهد حضور جمعیتی قابل توجه در سالن 12 هزار نفری آزادی بودیم؛ جمعیتی که همه را به دنبال روزهای شلوغ و حساس بازی های تیم ملی در لیگ جهانی می انداخت.
دو سالی است که ایران از سوی فدراسیون جهانی به عنوان میزبان لیگ ملت ها انتخاب نشده و سال قبل از آن هم که این مسابقات به خاطر کرونا برگزار نشد. 
آخرین بار ایران در سال 2019 و در دو شهر اردبیل و ارومیه میزبان لیگ ملت های والیبال بود که همان میزبانی ها و نتایج خوب ایران باعث شد به دور نهایی هم راه پیدا کند. اما آخرین میزبانی پرشور والیبال ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی به لیگ جهانی 2018 برمی گشت و بعد از چهار سال بار دیگر این اتفاق در تهران رخ داد. 
حضور ستاره های نامدار والیبال جهان و البته بازیکنانی همچون سعید معروف و سیدمحمد موسوی، هواداران والیبال را روز جمعه به سالن 12 هزار نفری کشاند؛ جایی که آن ها با دیدن بازی حساس و نزدیک پیکان برابر حریف ژاپنی حسابی هیجان زده شدند و یک شب به یادماندنی را سپری کردند. 
با توجه به احیای دوباره شور و شوق والیبال در ایران، باید امیدوار بود به زودی فدراسیون برای اخذ میزبانی های بزرگ در سطح ملی اقدام کند.


عکس ها: امیرحسین خیرخواه

دیدگاهها