کد خبر : 1825518 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 20:20 | 76.5K بازدید | 10 دیدگاه

افزایش احتمال ماندن عثمان؛

لغو انتقال امباپه به رئال مادرید؛ بارسلونا چه سودی کرد!

با ماندن کیلیان امباپه در پاریس، احتمال تمدید قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا بیشتر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد عثمان دمبله در پایان فصل با بارسلونا به اتمام می‌رسد و آینده این بازیکن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. البته روابط در حال حاضر مانند ابتدای سال میلادی تیره و تار نیست و عثمان دمبله در هفته‌های اخیر بهترین بازی‌های خود از زمان انتقال به بارسلونا را به‌نمایش گذاشته است. به نظر می‌رسد خوان لاپورتا قصد دارد در پایان فصل یک‌بار دیگر برای توافق با عثمان دمبله وارد عمل شود و حالا با ماندن کیلیان امباپه در پاری‌سن ژرمن و منتفی شدن انتقال این ستاره فرانسوی به رئال مادرید، احتمالا رخ دادن این اتفاق بیشتر هم شده است.

در ماه‌های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال حضور عثمان دمبله در ترکیب پاری‌سن ژرمن به جای کیلیان امباپه منتشر شده بود. ستاره فرانسوی بارسلونا خواسته‌های مالی هنگفتی داشت که به نظر می‌رسید تنها پاری‌سن ژرمن قادر به تامین آن بود و این باشگاه متمول جدی‌ترین مشتری دمبله محسوب می‌شد. اما با ماندن کیلیان امباپه در پاریس، دیگر بعید است آنها برای جذب دمبله اقدام کنند و البته خود این بازیکن جوان نیز تمایلی به نیمکت نشینی در حضور ستاره‌هایی چون نیمار، لیونل مسی و امباپه نخواهد داشت.

همچنین در ماه‌های اخیر از چلسی نیز به‌عنوان دیگر مشتری جدی عثمان دمبله نام برده شده بود که اوضاع مالی این باشگاه نیز هنوز چندان مشخص نیست و بدین‌ترتیب احتمالا مدیران بارسلونا شرایط بهتری برای تمدید قرارداد با این مهره ارزشمند خواهند داشت.

دیدگاهها