کد خبر : 1825545 | 01 خرداد 1401 ساعت 00:42 | 4.6K بازدید | 1 دیدگاه

پایان متفاوت برای مدافع ایرانی در لیگ کرواسی؛

گل‌سازی محرمی در جشن قهرمانی دینامو زاگرب

دینامو زاگرب با پاس گل ملی‌پوش ایرانی خود موفق به کسب پیروزی برابر هایدوک اسپلیت شد.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین مسابقه هفته سی و ششم لیگ یک کرواسی، تیم فوتبال دینامو زاگرب در حالی‌که پس از ۱۱ بازی دوباره صادق محرمی را به‌عنوان مدافع راست در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در استادیوم ماکسیمیر با هایدوک اسپلیت رده دومی دیدار کرد.

محرمی که انگیزه زیادی برای درخشش در دیدار پایانی فصل لیگ یک کرواسی داشت، در دقیقه ۸ توپ‌گیری خوبی از بازیکن هایدوک اسپلیت داشت، اما در ادامه روی او مرتکب خطا شد.

سه دقیق پس از این اتفاق، مدافع کناری ایرانی دینامو زاگرب نفوذ خوبی از جناح راست انجام داد که ارسال خطرناک او را دروازه‌بان هایدوک اسپلیت با خروج به موقع از دروازه مهار کرد و اجازه نداد تبدیل به موقعیت شود و در دقیقه ۴۴ نیز یک پاس بلند خوب به هم‌تیمی‌اش داد، اما توپ به بیرون رفت.

محرمی که در تلاش برای درخشش در آخرین مسابقه بود، در دقیقه ۵۳ بازهم نفوذ خطرناکی از سمت راست داشت که این بار پاس او در محوطه جریمه هایدوک اسپلیت به برونو پتکوویچ، با ضربه این بازیکن تبدیل به گل شد تا دینامو زاگرب به گل اول بازی دست پیدا کند.

هایدوک اسپلیت پس از شکست‌ناپذیری در سه مسابقه این فصل لیگ یک کرواسی مقابل دینامو زاگرب، به دنبال زدن گل تساوی برابر این تیم بود که در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده توانست این کار را انجام بدهد.

اما این پایان کار نبود و یاران محرمی به شکل شگفت‌انگیزی توانستند در دقایق ۱۰+۹۰ و ۱۲+۹۰ دو گل دیگر بزنند و به پیروزی ۳ بر یک برابر هایدوک اسپلیت برسند تا فصل را با ۷۹ امتیاز در ۳۶ مسابقه لیگ یک کرواسی و فاصله هفت امتیازی نسبت به تیم دوم جدول به پایان ببرند.

صادق محرمی، ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب که پیش از این در ۹ مسابقه لیگ یک کرواسی به میدان رفته بود، در دهمین و آخرین بازی خود در این رقابت‌ها و شب جشن قهرمانی دینامو توانست دومین پاس گل‌اش را بدهد.

دیدگاهها