کد خبر : 1825631 | 01 خرداد 1401 ساعت 18:20 | 26.6K بازدید | 26 دیدگاه

امید به وینی و رودریگو

رئال بدون پلان B؛ جانشین برای امباپه نمی‌آید

آاس امروز ادعا کرد که پس از پاسخ منفی کیلیان امباپه، مدیران رئال برنامه‌ای برای خرید مهاجم جدید ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید اهداف بلندی برای سال‌های پیش رو داشت. تا قبل از ژانویه 2023 کار بازسازی ورزشگاه برنابئو به اتمام خواهد رسید و انتظار بر این بود که کیلیان امباپه رهبر پروژه ورزشی جدید رئال در برنابئوی جدید باشد اما اینطور نشد. رئال برای یک سال پاسخ مثبت کیلیان امباپه را با خود داشت و به همین دلیل شانس جذب ارلینگ هالند را رد کرد. 

 

مدیران رئال هرگز تصور نمی‌کردند که امباپه در آخرین روزها نظرش را تغییر دهد و در پاریس بماند و حالا نه‌تنها امباپه را از دست داده‌اند که دیگر ارلینگ هالند یا ستاره بزرگی در حد و اندازه‌های این دو مهاجم در دسترس نیست.

 

طبق ادعای آاس، رئال مادرید ممکن است هیچ خریدی برای تقویت خط حمله خود انجام ندهد و فرصت را در اختیار وینیسیوس و رودریگو قرار دهد تا بیش از پیش پیشرفت کنند. در واقع انتقال امباپه می‌توانست خبر کاملا بدی برای رودریگو باشد که در مقطع پایانی فصل جاری بسیار خوب و موثر کار کرده و متحول شده است. ستاره‌ای که تعداد گل‌هایش در لیگ قهرمانان، دو برابر گل‌هایش در دیگر رقابت‌هاست. وینیسیوس هم از ابتدای فصل خوش درخشیده و با ثبت 21 گل همراه کریم بنزما و تیبو کورتوا، بهترین بازیکنان فصل رئال هستند.

 

البته اینکه رئال در فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول چه نتیجه‌ای بگیرد نیز در برنامه‌های مدیران باشگاه برای خرید در خط حمله، تاثیر مستقیم خواهد داشت ولی فعلا هدف این است که روی وینیسیوس و رودریگو بیش از پیش حساب کنند.

دیدگاهها