کد خبر : 1825734 | 02 خرداد 1401 ساعت 10:43 | 15.1K بازدید | 13 دیدگاه

آلیسون: با 92 امتیاز همه جا قهرمان خواهید شد!

آلیسون بکر، دروازه بان لیورپول از دست رفتن شانس قهرمانی در لیگ برتر را ناامیدکننده توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول همانند سه فصل قبل در روز پایانی لیگ برتر باز هم نتوانست از منچسترسیتی جلو بزند و آنها دوباره با کمترین اختلاف ممکن قهرمانی را به این تیم واگذار کردند. آلیسون بکر که عنوان بهترین دروازه بان فصل را از آن خود کرد، در پایان دیدار مقابل ولوز مدعی شد قهرمانی در لیگ برتر بسیار دشوار است و با 92 امتیاز در اغلب لیگ های دنیا می توان به رتبه اول دست یافت.

آلیسون بکر گفت: "من از کسب جایزه دستکش طلایی خوشحالم. البته این یک دستاورد مربوط به کل تیم بوده و فقط متعلق به من نیست. حالا فراموش می کنیم که در فینال لیگ قهرمانان اروپا هستیم و این شکست ناامیدکننده است، اما از فردا به فینال فکر خواهیم کرد و به مسیر خود ادامه می دهیم. با 92 امتیاز تقریبا در تمام لیگ های جهان قهرمان می شوید، اما اینجا شرایط اینگونه نیست. گاهی اوقات باید بیشتر کار کنید، اما ما منفی نگر نخواهیم بود و مسابقاتی را که در آن‌ها امتیاز از دست دادیم، بررسی خواهیم کرد. هر بازی در لیگ برتر مانند یک مبارزه بود و استانداردها اینجا بسیار بالا است.

نمی توانستیم از اتفاقات دیدارهای دیگر آگاه شویم و ما واقعا روی بازی خود متمرکز بودیم. چند بار صدای فریاد و جشن هواداران را شنیدیم، بنابراین می‌فهمیدیم که اتفاقی افتاده است. اما ما واقعا روی انجام کار خود متمرکز شده بودیم. ما پیروزی ها و امتیازات فراوانی در طول فصل کسب کردیم، اما این نیز کافی نبود. ما ناامید هستیم، زیرا برای کسب عنوان قهرمانی بسیار سخت تلاش کردیم، اما باید واقعا به عملکرد خودمان افتخار کنیم. همچنین من به منچسترسیتی نیز بابت کسب عنوان قهرمانی تبریک می گویم."

دیدگاهها