کد خبر : 1825773 | 02 خرداد 1401 ساعت 15:05 | 9.7K بازدید | 3 دیدگاه

محمودی نیا: جلوی نماینده فدراسیون ما را کتک زدند!

سرمربی مس کرمان می گوید باید مراقب بود تا اتفاقات بیرون از فوتبال سلامت جامعه را به خطر نیندازد‌.

به گزارش "ورزش سه"، مس کرمان مقابل استقلال خوزستان به پیروزی رسید و این بازی با حواشی همراه بود محمود محمودی نیا در مورد این دیدار به خبرنگار ما گفت: ما در هفته سی و یکم با استقلال خوزستان بازی داشتیم، آن ها امکانات سخت افزاری لازم برای برگزاری مسابقه زیر نور با توجه به اینکه بازی ها در شهر اهواز به شکل همزمان باید برگزار می‌شد نداشتند. چند هفته است که بازی‌های خانگی خود را در خرم‌آباد برگزار می کنند. در هر صورت این حق طبیعی تیم استقلال خوزستان بود شهر میزبانش را انتخاب کند. مس باشگاه ریشه‌داری است که سالیان سال مسیر درست را انتخاب کرده، شاید بعضی فکر کردند می توانند جو‌ بازی را از زمین خارج کنند و به زوایای پنهان و غیر اخلاقی ببرند. ما هیچ وقت این کارها را تایید نمی کنیم و امتیاز نمی دانیم.
او در همین باره ادامه داد: روز گذشته وقتی ما وارد ورزشگاه تختی خرم آباد شدیم من در صحنه ها حضور داشتم و کمک کردیم که خدایی نکرده فوتبال خدشه دار نشود. یک عده که مشخص بود از قبل برنامه ریزی شده البته هیچکدام ربطی به باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال خوزستان نداشتند و مربوط به شهر خرم آباد بود و شاید لیدرهای باشگاه خیبر بودند که صحنه های عجیبی برای مس کرمان خلق کردند. به چمن آمدند و حتی بی احترامی به کادر و بچه های ما به حالت کتک زدن هم رسید، خیلی عجیب بود که مقابل چشم نماینده فدراسیون این اتفاق افتاد. آن ها داخل زمین ریختند تا قبل از اینکه ما به رختکن ورزشگاه تختی برویم این زد و خورد را برای ما به وجود آوردند. همه چیز برنامه ریزی شده بود و قصد داشتند از لحاظ روانی تیم ما را به هم بریزند. من نمی دانم دنبال چه بودند؟  صحنه های بدی بود که اتفاق افتاد. انشاالله آنهایی که می‌خواهند در فوتبال حرفه ای ادامه بدهند و باشگاه داری کنند  مخصوصاً در شهر خرم آباد و مسئولین استان لرستان راه درستی را انتخاب  و قطعا به آن ها کمک کنند.
مربی مس در مورد مسائل فنی بازی روز گذشته عنوان کرد: می‌توانم بگویم استقلال خوزستان یکی از پر مهره ترین تیم ها است، بازیکنان خوبی دارد. خوشبختانه ما با توجه به برنامه ریزی که کرده بودیم و شناختی که از تیم حریف داشتیم زود به هدفمان رسیدیم، اگر اشتباه نکنم در دقیقه ۵ گل زدیم و این گل زودهنگام به ما کمک کرد بازی را مدیریت کنیم و می دانستیم  اگر گل مان در نیمه اول را حفظ کنیم نیمه دوم بهتری خواهیم داشت. مهره هایی روی نیمکت داشتیم که با خصوصیاتی که داشتند در نیمه دوم می توانستند به ما کمک کنند‌. با شروع نیمه دوم طبیعی بود که ۱۵ دقیقه اول تحت  فشار باشیم ولی باز هم بچه ها هوشمندانه بازی را مدیریت کردند و توانستیم در نیمه دوم به گل دوم برسیم و در دقایق پایانی هم گل خوردیم و چون هشت، نه هفته بود که گل نخورده بودیم برایمان سخت بود. از بچه ها راضی هستیم که سخت کوشانه این هفته را پشت سر گذاشتند، تمرکز کردند و توانستیم سه امتیاز حساس را بگیریم و اختلافمان را با ملوان بیشتر کنیم. 
وی در ادامه صحبت هایش اضافه کرد: لیگ یک به هفته های پایانی اش می رسد، هفته های آتی حساس است و ما باید مراقبت و تمرکز کنیم که انشاالله بتوانیم ادامه لیگ را به خوبی پشت سر بگذاریم.
دستیار حسین خانی در مورد قطعی شدن صعودشان اینگونه نظر داد: با برد دیروز شانس خیلی زیادی داریم ولی روی کاغذ آرمان گهر شانس دارد جزو تیم های صعود کننده باشد و این یک خطر برای ملوان و مس کرمان است.  انشاالله بتوانیم سه بازی بعدی هم موفق شویم. از همین امروز تمام تمرکزمان روی بازی بعدی با آستارا خواهد بود. اگر یک یا دو امتیاز دیگر بگیریم صعودمان قطعی می شود. بسیاری به ما تبریک گفتند و صعود ما را قطعی می دانند ولی از نظر ما اینگونه نیست و باید برای سه هفته آینده تمرکز داشته باشیم و حداقل دو امتیاز بگیریم.
محمودی نیا یاد آور شد: فوتبال پاکی های زیادی دارد و نیمه پر لیوانش ارزشمند است. جوان های یک استان از اتفاقاتی که برای مس کرمان افتاده شاد هستند و این وضعیت روحی خوبی برای مردم به وجود آورده مردم احتیاج به نشاط دارند. ورزش به خصوص فوتبال می تواند این نشاط را در کنار کار حرفه ای و اخلاقی و سلامت روانی به وجود بیاورد. مردم نجیب کرمان و باشگاه مس که در جای‌جای کرمان طرفدار دارد باید برای نشاط جامعه رفتار درستی را از خود نشان دهد. اتفاقی که دیروز در استان خوب لرستان افتاد خوشایند فوتبال نبود که البته تعداد بسیار محدودی بودند. امثال ما باید مراقبت کنیم آن افراد راه را اشتباه نروند و کار غیراخلاقی نکنند. ما اعتقاد داریم فوتبال خانواده ما است و پاکی های فوتبال زیاد است و باید به آن پاکی ها فکر کنیم و اتفاقات بیرون از فوتبال جامعه را به مخاطره نیندازد تا ما بتوانیم  تکلیفی که برای سالم سازی جامعه به عهده داریم، پیش ببریم.

دیدگاهها