کد خبر : 1826009 | 03 خرداد 1401 ساعت 16:41 | 1.5K بازدید | 0 دیدگاه

موقعیت ویژه تارتار برای بقا در بالای جدول

باتوجه به تعویق شش مسابقه، تیم مهدی تارتار فرصت بسیار خوبی برای قطعی کردن جایگاه هفتمی خود دارد.

موقعیت ویژه تارتار برای بقا در بالای جدول

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن در رقابت با پنج تیم دیگر موفق شد سرانجام به رتبه هفتم برسد و پشت سر تیم‌هایی قرار بگیرد که از ابتدا در قامت مدعی قهرمانی و کسب سهمیه ظاهر شده بودند.

شاگردان تارتار که در هفته‌های اخیر از داوری نیز متضرر بودند، هفته پیش توانستند با تک گل قریشی فجرسپاسی را شکست بدهند و در میان غفلت رقبا به جایگاهی برسند که حالا حفظ آن در گروی کسب حداقل یک برد از دو دیدار باقی مانده است.

باتوجه به لغو بازی رقبای مستقیم ذوب آهن نظیر پیکان، آلومینیوم، هوادار و صنعت نفت، سبزپوشان اصفهانی اگر بتوانند نساجی را شکست دهند، حفظ رتبه هفتم جدول در این دور از رقابتهای لیگ برتر را مسجل خواهند کرد.

همچنین پیروزی ذوب آهن در این بازی اختلاف چهار امتیازی با صنعت نفت را حفظ می‌کند و از طرف دیگر باتوجه به بازی رودرروی آلومینیوم و پیکان، کسب سه امتیاز امشب، جایگاه تک رقمی ذوب آهن را هم قطعی خواهد کرد.

تارتار که به تازگی قراردادی جدید با باشگاه ذوب آهن امضا کرده، امیدوار است که شاگردانش این بازی خانگی را به سود خود خاتمه بدهند تا او در هفته پایانی برای حفظ جایگاه تیمش در نیمه بالای جدول پای به زمین بگذارد.

بازی هفته آخر ذوب آهن برابر گل‌گهر خواهد بود.

دیدگاهها