کد خبر : 1826228 | 04 خرداد 1401 ساعت 22:00 | 151.1K بازدید | 33 دیدگاه

رهبر جدید پاریس؛

برنامه جدید امباپه علیه رئال مادرید؛ مبارزه شدت گرفت!

ممکن است جدیدترین ضربه کیلیان امباپه به رئال مادرید منتفی شدن انتقال اورلین شوامنی به این باشگاه باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر اخباری در مورد توافق شخصی قطعی اورلین شوامنی، هافبک جوان و فرانسوی موناکو با رئال مادرید و انتقال او به لالیگا برای فصل بعد منتشر شده است. اما به نظر می‌رسد شرایط برای باشگاه پرطرفدار اسپانیایی به این راحتی هم نیست و آنها باز هم برای جذب بازیکن مورد علاقه خود به مانع سرسختی برخورد کرده‌اند. پاری سن ژرمن دلیل اصلی عدم توافق رئال مادرید و موناکو برای انتقال اورلین شوامنی بوده و باشگاه متمول فرانسوی در تلاش برای ربودن این هافبک جوان است.


حالا سایت گل مدعی شد مدیران پاری‌سن ژرمن تمام تلاش خود را برای جذب اورلین شوامنی انجام خواهد داد، زیرا کیلیان امباپه این بازیکن را برای پروژه باشگاه می‌خواهد و درخواست خود را به گوش مدیران پاری‌سن ژرمن رسانده است. ناصر الخلیفی نیز می‌خواهد در این مدت به هر ترتیبی کیلیان امباپه را راضی نگه دارد و اورلین شوامنی را برای جلب رضایت این ستاره جوان و فرانسوی به‌خدمت بگیرد. در روزهای ابتدایی تمدید قرارداد امباپه، عنوان شد که او رهبر پروژه باشگاه لقب خواهد گرفت و حالا به نظر می‌رسد این شایعات حقیقت دارد.

حتی کیلیان امباپه در دیدار با مدیران رئال مادرید و در جریان مذاکرات با این باشگاه نیز از شوامنی نام برده و خواهان انتقال او به مادرید شده بود. بدین‌ترتیب بعد از منتفی شدن انتقال خود کیلیان امباپه به رئال مادرید، حالا منافع این باشگاه اسپانیا به کل با این بازیکن در تضاد قرار گرفته است.

لیورپول نیز که خواهان جذب این ستاره آینده دار بود، حالا  از رقابت برای خرید شوامنی خارج شده است. بدین ترتیب رئال مادرید که تا یک هفته پیش تصور می کرد هم کیلیان امباپه و هم شوامنی را برای فصل بعد در اختیار خواهد داشت، حالا شرایط متفاوت و دشواری را تجربه می کند و همه این موارد به خاطر بدقولی مهاجم جوان پاری سن ژرمن رقم خورده است. البته به نظر خود اورلین شوامنی رئال مادرید را انتخاب کرده است. حالا این باشگاه در تلاش است تا با موناکو به توافق برسد، باشگاه فرانسوی 80 میلیون یورو می خواهد و رئال مادرید در تلاش است این رقم را به 60 کاهش دهد.

دیدگاهها