کد خبر : 1826288 | 05 خرداد 1401 ساعت 12:23 | 17.9K بازدید | 3 دیدگاه

چه شب تلخی داشتی فجرسپاسی! (عکس)

شروع توفانی فجرسپاسی خیلی‌ها را به بازگشت این تیم به منطقه سبز جدول لیگ برتر امیدوار کرد اما...

به گزارش "ورزش سه"، فجرسپاسی نتوانست از گلی که به زحمت و البته در دقایق نخست به ثمر رسانده بود، دفاع کند تا به این‌ترتیب با واگذاری بازی به تراکتور، بی توجه به نتیجه بازی همزمان در مسجدسلیمان، به لیگ آزادگان سقوط کند.

سقوط نماینده شیراز در حالی اتفاق افتاد که آنها 10 ماه پیش جشن صعود خود به لیگ برتر را برگزار کرده و پس از 7 فصل به سطح اول فوتبال ایران بازگشته بودند و انتظار می‌رفت که حداقل در فصل نخست، شرایط مطلوبی را تجربه کنند اما این اتفاق برایشان رخ نداد.

فجر با تیمی بی شباهت نسبت به تمام سال‌هایی که در لیگ برتر حضور داشت، یکی پس از دیگری مسابقات را واگذار کرد و سه شکست متوالی اخیر نیز باعث شد تا دیگر شانسی برای بقا نداشته باشد.

نماینده شیراز که باوجود تمام مسائل مالی، دست‌کم همیشه بازی‌های خانگی را در شیراز برگزار می‌کرد، امسال از این امتیاز هم برخوردار نبود تا حضوری غریبانه و سقوطی ناباورانه را تجربه کند.

در پایان بازی مقابل تراکتور، بازیکنان فجر که شروعی توفانی و امیدوارکننده‌ای داشتند، مات و مبهوت روی چمن یادگار دراز کشیدند و با چهره‌های غمگین راهی رختکن شدند اما احتمالا حال طرفداران فجر بدتر از آنها بوده است.

بازیکنانی که در میکسدزون صحبت کردند نیز جملاتی را به زبان آوردند که به نظر باتوجه به شرایط باشگاه، این سقوط برایشان دور از انتظار هم نبود. اما عجیب است که باتوجه به این ذهنیت، هیچ کاری برای جلوگیری از این سقوط تلخ انجام نشد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها