کد خبر : 1826335 | 05 خرداد 1401 ساعت 15:25 | 44.2K بازدید | 53 دیدگاه

مایکل اوون:

لیورپول بهتر است و رئال را با خاک یکسان می‌کند!

ستاره سابق فوتبال انگلیس معتقد است لیورپول در فینال لیگ قهرمانان کار دشواری برای برتری بر رئال نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و لیورپول شنبه شب در پاریس فینال لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد و این بازی برای مایکل اوون از هر لحاظ خاص خواهد بود. برنده توپ طلای 2001 که در دوران فوتبالش برای هر دو تیم لیورپول و رئال بازی کرده، اعتقاد دارد که قرمزها کار دشواری برای پیروزی بر رئال ندارند. او سال 2005 از لیورپول به رئال پیوست و در 45 بازی توانست 16 گل نیز به ثمر برساند از جمله یک گل در ال کلاسیکو اما تابستان سال بعد به نیوکاسل واگذار شد.


 

اوون در مورد بازی فینال گفت:« لیورپول بهتر از رئال است و می‌تواند این تیم را با خاک یکسان کند! پیش بینی من برتری 3-0 یا 3-1 لیورپول است و با قاطیعت رئال را شکست می‌ دهد. معتقدم لیورپول یک تیم استثنایی و بسیار بسیار بهتر از رئال است.»

 

اوون ادامه داد:« اگر لیورپول مثل همیشه بازی کند، همین برای پیروزی بر رئال کافی خواهد بود. فکر می‌کنم فینالی تاکتیکی را شاهد باشیم و رئال در فکر ضدحمله خواهد بود. البته رئال امسال خارق العاده بوده و طبیعی است که پس از شکل صعودشان به بازی پایانی، از حالا خودشان را شانس اول قهرمانی بدانند. شیوه‌ای که پی‌اس جی، چلسی و سیتی را حذف کردند، در یادها خواهد ماند اما لیورپول تیمی باتجربه است و هرچند ترجیح می‌دادند در فینال برابر رئال قرار نگیرند ولی دست بالاتر را خواهند داشت. رئال در بازی‌های بزرگ و فینال‌ها باورنکردنی کار می‌کند، با این حال لیورپول هم از این حیث شرایط مشابهی دارد.»

 

اوون در پایان گفت:« همه می‌دانند که من نیمی از دوران فوتبالم در لیورپول بود و یک سال عالی را هم در رئال داشتم. تجربه بزرگ و باشکوهی بود و همیشه به پوشیدن پیراهن رئال و بازی در ورزشگاهی تاریخی مثل برنابئو افتخار کرده‌ام اما در فینال با لیورپول هستم.»

دیدگاهها