کد خبر : 1826424 | 06 خرداد 1401 ساعت 16:52 | 7.8K بازدید | 15 دیدگاه

خبر خوب برای قرمزها

تیاگو در فهرست کلوپ؛ ستاره لیورپول به فینال رسید

تیاگو همراه کاروان لیورپول عازم پاریس شده و فردا می تواند تیمش را برابر رئال در فینال لیگ قهرمانان همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول یک‌شنبه گذشته در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر انگلیس به مصاف ولورهمپتون ‌رفت و در نهایت 3-1 پیروز شد ولی تیاگو آلکانتارا هافبک ارزشمند برزیلی خود را همچون عنوان قهرمانی لیگ برتر از دست داد.

 

در نیمه اول بازی یک اتفاق نگران کننده برای لیورپول رخ داد. در لحظات پایانی 45 دقیقه ابتدایی تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی قرمزها دچار آسیب‌دیدگی شد. این هافبک خلاق لیورپول تا پایان نیمه اول به کار خود ادامه داد اما در بین دو نیمه تعویض شد و جیمز میلنر جای او را در زمین مسابقه گرفت.


مصدومیت تیاگو آلکانتارا در حالی اتفاق افتاده که لیورپول فردا باید در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید برود. در روزهای اخیر اخبار امیدوارکننده ای در مورد تیاگو منتشر شده بود و دقایقی پیش سایت رسمی باشگاه لیورپول اعلام کرد که ستاره اسپانیایی در فهرست بازی با رئال قرار خواهد داشت و همراه با تیم عازم پاریس شده است. او صبح امروز توانست بخشی از تمرین را با موفقیت به اتمام برساند.

لیورپولی ها هم اکنون در راه عزیمت به پاریس هستند در حالی که رئال روز گذشته وارد این شهر شده است. فینال فردا ساعت 23.30 در استادوفرانس برگزار خواهد شد و باید دید تیاگو در ترکیب اصلی جای می گیرد یا خیر.

دیدگاهها