کد خبر : 1826590 | 07 خرداد 1401 ساعت 20:08 | 74.2K بازدید | 17 دیدگاه

رای من کریم بنزما؛

رونالدو مرد سال 2022 جهان را انتخاب کرد

رونالدو، فوق ستاره سابق فوتبال برزیل معتقد است توپ طلای سال 2022 باید به کریم بنزما برسد.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما در سال 2022 عملکرد فوق العاده‌ای داشته و درخشش این مهاجم 34 ساله و فرانسوی باعث شده رئال مادرید با اقتدار، عنوان قهرمانی لالیگا را از آن خود کند و به فینال لیگ قهرمانان نیز راه یابد. کریم بنزما در مرحله حذفی لیگ قهرمانان و تا پیش از فینال امشب برابر لیورپول، 10 بار موفق به گلزنی شده و دو هت‌تریک او برابر پاری‌سن ژرمن و چلسی، از عوامل صعود رئال مادرید به دیدار نهایی این فصل بود.

با توجه به تغییر قوانین در اهدای جایزه توپ طلا، عملکرد بازیکنان تنها در طول فصل منتهی به سال بررسی می‌شود و به نظر می‌رسد کریم بنزما از بالاترین شانس بابت دریافت این جایزه در تاریخ 25 مهر ماه برخوردار باشد. رونالدو، گلزن سابق فوتبال برزیل نیز این موضوع را تصدیق کرده و مدعی شد انتخاب کریم بنزما به‌عنوان مرد سال جهان انتخاب آسانی برای او خواهد بود.

رونالدو گفت: "نامزد اصلی دریافت توپ طلا در سال 2022؟ به نظر من کریم بنزما باید این جایزه را از آن خود کند و او لیاقت فتح این عنوان را در سال جاری دارد. شاید انتخاب کریم بنزما به‌عنوان مرد سال جهان برای برخی از افراد انتخاب دشواری باشد، اما از نظر من این‌گونه نیست و او از این شایستگی برخوردار است."

دیدگاهها