کد خبر : 1828446 | 20 خرداد 1401 ساعت 13:04 | 2.8K بازدید | 1 دیدگاه

حامد رشیدی: میزبانی مازندران خوب نیست

نفر دوم وزن 74 کیلوگرم جام تختی گفت که به همه رقبایش این فرصت داده شده که در تورنمنت‌های بین‌المللی محک بخورند و او هم باید چنین فرصتی را داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، حامد رشیدی که در فینال وزن 74 کیلوگرم جام تختی مغلوب محمدصادق فیروزپور شد و به مدال نقره مسابقات بسنده کرد، گفت: روز گذشته یک دور استراحت داشتم و تا فینال 3 مبارزه انجام دادم اما فینال را با نتیجه یک - یک باختم. تا لحظات آخر هم در این کشتی جلو بودم و فکر می‌کنم یک اخطار بی‌ربط به من دادند؛ اگر چه در کشتی این چیزها وجود دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که با پایان جام تختی وضعیتش چطور خواهد بود و اینکه به تورنمنتی اعزام خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: همه چیز دست کادر فنی است. نفراتی را که شکست دادم به تورنمنت‌هایی رفته بودند. سال‌ گذشته به خاطر مشکلاتی که داشتم بدنم آماده نبود اما امسال برای جام تختی 3 ماه تمرین کردم.

این کشتی‌گیر کرمانشاهی در مورد سطح مسابقات جام تختی و میزبانی تنکابن، یادآور شد: سطح مسابقات خوب بود اما میزبانی مازندران خوب نیست. سال‌های قبل در کرمانشاه و تبریز خیلی خوب بود اما اینجا سالن کوچک است.

رشیدی در پاسخ به این سوال که اگر بازی‌های آسیایی برگزار می‌شد کشتی‌گیران مختلف می‌توانستند هم در مسابقات جهانی باشند و هم در آسیایی، گفت: اگر بازی‌های آسیایی و جهانی در یک سال برگزار می‌شد باید 2 تیم را اعزام می‌کردند اما حالا فقط یک تیم اعزام می‌شود.

وی درباره اینکه آیا شانس حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی را دارد، عنوان کرد: همه چیز دست کادر فنی است. باید به من صددرصد این شانس را بدهند که در مسابقات شرکت کنم چون کسانی که با من کشتی گرفتند به چند تورنمنت اعزام شدند، همیشه در اردو بودند و بهترین شرایط را داشتند اما من با تمریناتی که در خانه داشتم به این مسابقات آمدم.

دیدگاهها