کد خبر : 1829819 | 29 خرداد 1401 ساعت 20:51 | 11.5K بازدید | 0 دیدگاه

در تمرین امروز تیم ملی والیبال چه گذشت؟

تمرین توپی تیم ملی والیبال ایران عصر امروز (یک‌شنبه 29 خرداد) در سالن خریستو بوتف شهر صوفیه برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از تمرین نوبت صبح امروز یک‌شنبه بیست و‌ نهم خرداد که شامل برنامه بدنسازی در سالن هتل محل اقامت تیم ملی بود، شاگردان بهروز عطایی در نوبت عصر در سالن با قدمتِ خریستو بوتف متعلق به فدراسیون والیبال بلغارستان تمرین تو‌پی سه ساعته داشتند. سالنی که فاصله زیادی با هتل محل اقامت تیم نداشت.

این تمرین از ابتدا یک میهمان ویژه داشت که دیمیتار زلاتانوف ستاره اسبق والیبال بلغارستان بود. وی سابقه ریاست در فدراسیون والیبال بلغارستان را نیز داشته است.

اما تمرین تو‌پی شاگردان بهروز عطایی با حرکات کششی و گرم کردن آغاز شد و سپس با سرویس زدن و دفاع روی تور ادامه پیدا کرد. بعد از حدود یک ساعت مردان والیبال ایران به دو گروه تقسیم شدند و مسابقه درون اردویی برگزار کردند که با کری‌ها و هیجان جالبی همراه بود.

این بازی چند بار از سوی بهروز عطایی سرمربی تیم ملی برای گوشزد کردن برخی نکات به بازیکنان قطع شد و قضاوت آن برعهده عظیم جزیده کمک مربی تیم ملی بود.

قرار است فردا دوشنبه در فاصله یک روز تا شروع بازی‌های هفته دوم لیگ ملت‌ها تیم ملی ایران در سالن اصلی مسابقات تمرین کند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 31 خرداد به‌وقت تهران در نخستین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌رود.

دیدگاهها