کد خبر : 1829835 | 29 خرداد 1401 ساعت 23:33 | 47.1K بازدید | 6 دیدگاه

سرمربی هوادار به‌زودی معرفی می‌شود؛

ساکت الهامی در آستانه بازگشت به لیگ برتر

سرمربی فصل گذشته نساجی مازندران در آستانه هدایت هوادار تهران قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال هوادار تهران که فصل گذشته و در نخستین سال حضورش در لیگ برتر با رضا عنایتی بازی‌ها را آغاز کرد و به پایان رساند، حالا برای انتخاب جانشین وی اقدام نموده و به همین‌منظور فقط با یک گزینه و سرمربی سابق نساجی وارد مذاکره شده است.

ساکت الهامی که در سه سال اخیر موفق شده دو قهرمانی در جام حذفی همراه با تراکتور تبریز و نساجی مازندران به‌دست بیاورد، در هفته‌های پایانی لیگ بیست و یکم روی نیمکت قائم‌شهری‌ها حضور نداشت، اما احتمال دارد طی یکی، دو روز آینده و در صورت تعیین‌تکلیف مسائل مالی باشگاه هوادار، راهی این تیم شود.

الهامی که پس از حفظ نساجی در لیگ برتر توانست با این تیم به قهرمانی در جام حذفی برسد، در شرایطی فصل اخیر را پشت سر گذاشت که شرایط متفاوتی در هفته‌های پایانی داشت و با یک محرومیت مواجه شد که البته به دلیل خارج نشدن نام او از فهرست مسابقات نساجی برای دیدارهای آخر فصل، مدت محرومیت او نیز به اتمام رسیده است.

سرمربی سابق تراکتور و نساجی مازندران در شرایطی احتمال دارد با باشگاه هوادار به توافق برسد که صحبت از بازگشت وی به تراکتور نیز مطرح بود ولی در نهایت احتمالا جانشین عنایتی در تیم تهرانی خواهد شد.

دیدگاهها