کد خبر : 1829962 | 30 خرداد 1401 ساعت 21:00 | 58.9K بازدید | 7 دیدگاه

شگفتی از تکنیک ناب خرید جدید کلوپ(عکس)

ویدیوی جدیدی که از مهارت‌های فوق‌العاده خرید جدید لیورپول منتشر شد؛ باعث شده هواداران خواهان بازی کردن این مدافع در خط میانی شوند.

به گزارش "ورزش سه"، اخیرا یک ویدیو از کالوین رمزی، خرید جدید لیورپول منتشر شده که هواداران مرسی‌ساید را شگفت‌زده کرده است. در این ویدیو مدافع اسکاتلندی در سیزده سالگی دیده می‌شود؛ او در این ویدیو چنان مهارت و تکنیکی به‌نمایش می‌گذارد که حیرت‌انگیز است.

لیورپول در روزهای اخیر تایید کرد که کالوین رمزی را با قراردادی 8 میلیون یورویی از باشگاه آبردین اسکاتلند به‌خدمت گرفته است. لیورپول چند هفته‌ای بود که در حال مذاکره با آبردین بود ولی در روزهای اخیر فاش شد که قرارداد او با باشگاه انگلیسی نهایی شده است.

با انتشار این ویدیو هواداران لیورپول می‌گویند کالوین رمزی که در سیزده سالگی چنین تکنیکی داشته بهتر است در خط میانی بازی کند و نه در پست دفاع. ‌در ویدیوی مورد اشاره، رمزی سیزده ساله در حال اجرای انواع و اقسام حرکات دشوار تکنیکی دیده می‌شود. او حتی بعضی حرکات را در حالی با توپ اجرا می‌کند که روی یک صندلی نشسته است. او فیلم 30ثانیه‌ای را با فرستادن توپ به درون دروازه با یک حرکت رابونا تمام می‌کند.

شنیده‌ام او می‌تواند در خط میانی هم بازی کند. کلوپ باید از او به‌عنوان هافبک استفاده کند؛ همان‌طور که بایرن از کیمیش استفاده می‌کند.
این همه تکنیک برای دفاع چپ، زیادی است. به نظرم می‌تواند در خط میانی بازی کند.
یک استعداد فوق‌العاده. من تکنیکش را در یوتیوب دیده‌ام.


رمزی 18ساله سومین خرید یورگن کلوپ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است. پیش از او داروین نونز و فابیو کاروالیو هم به لیورپول پیوسته بودند.

دیدگاهها