کد خبر : 1830204 | 01 تیر 1401 ساعت 15:18 | 18.4K بازدید | 6 دیدگاه

استقلال، سپاهان یا خارج از کشور

مبهم‌ترین مقصد برای کدام ستاره فوتبال ایران است؟

احتمالا شرایط برای انتخاب تیم جدید هیچ بازیکنی به اندازه علی کریمی پیچیده و مبهم نیست.

به گزارش "ورزش سه" علی کریمی را باید یکی از بدشانس‌ترین فوتبالیست‌های عصر حاضر ایران دانست. هافبکی که مصدومیت‌های متوالی‌اش از ناحیه کمر مانعی همیشگی بر سر راه رسیدن او به جایگاهی بوده که استحقاقش را دارد.
با این حال این بازیکن با پیوستن به استقلال دو فصل فوق‌العاده را زیر نظر شفر و استراماچونی پشت سر گذاشت و بعد از ان راهی تیم قطر شد و با درخشش زودهنگام در این تیم به صورت قرضی راهی الدحیل شد.
نمایش‌های قابل قبول کریمی در الدحیل او را راهی سوپرلیگ ترکیه و تیم کایسری‌اسپور کرد اما مصدومیت شدیدش و توصیه موکد پزشکان به ضرورت عمل جراحی باعث شد تا بدون بازی برای این تیم، فصل را به پایان ببرد.


با این حال متصل شدن فصل جدید به جام جهانی باعث شده تا علی کریمی هم مانند بسیاری از لژیونرهای دورمانده از تیم ملی به فکر انتخاب یک تیم جدید باشد.
استقلال و سپاهان به عنوان دو باشگاه سابق این بازیکن از شانس بسیار بالایی برای جذب ستاره جوان فوتبال ایران دارند اما خود این بازیکن همچنان تصمیمی برای آینده فوتبالی‌اش نگرفته و دقیقا مشخص نیست قصد دارد به فوتبالش در خارج از کشور ادامه دهد یا برای جام جهانی به ایران بیاید.
همه این‌ها در حالی است که هنوز پرونده حضور این بازیکن در کایسری‌اسپور هم به طور کامل بسته نشده و احتمال ماندنش در این تیم هم کماکان وجود دارد. باید دید علی کریمی فصل بعدی را در کدام تیم آغاز می‌کند تا با ارائه نمایش‌های با کیفیت شانسش را برای حضور در اردوی تیم ملی امتحان کند.

دیدگاهها