کد خبر : 1830268 | 01 تیر 1401 ساعت 19:48 | 4.4K بازدید | 16 دیدگاه

اگر در جام‌جهانی باشم قیچی هم می‌زنم؛

قلی‌زاده: گروه ایران سخت‌ترین گروه جام است

وینگر تکنیکی تیم ملی معتقد است که انتظارات از تیم ملی خیلی بالا رفته و این خوب نیست.

به گزارش "ورزش سه"، علی قلی‌زاده بعد از اتمام اردوی تیم ملی در قطر، به ایران سفر کرد. او یکی از حاضرین در مسابقه تنیس فوتبال به میزبانی آندرانیک تیموریان بود. این ملی‌پوش فوتبال ایران با کری برای تیم رقیب در مورد قهرمانی امروز تیمش در مسابقه تنیس فوتبال گفت: یک دورهمی خوب با بزرگان فوتبال بود. آقا وحید (هاشمیان)، آقا آندو و وریا حضور داشتند و نه‌تنها توانستیم این بازی را بلکه همه بازی‌ها را ببریم و قهرمان شویم.

او در مورد شرایط خود گفت: باید هفته بعد به بلژیک برگردم. با تیم شروع می‌کنم تا ببینیم چه پیش می‌آید.

قلی‌زاده که تمایل زیادی به صحبت در مورد شرایط تیم ملی نداشت، وقتی با اصرار خبرنگاران مواجه شد گفت: تیم ملی نیازمند توجه خاصی است. تا چشم به هم بزنیم جام جهانی شروع می‌شود. امیدوارم یک کاری بکنند که تیم انگیزه‌ای داشته باشد تا بتواند سربلند از زمین خارج شود.

وینگر شارلوا با چند پیشنهاد خوب مواجه شده و احتمال جدایی او خیلی زیاد است. قلی‌زاده در مورد آینده خود در چنین شرایطی تاکید کرد: انشالله ببینیم خدا چه می‌خواهد. فعلا منتظریم و امیدوارم که یک تصمیم خوب بگیرم.

"الان موقع تغییر سرمربی تیم ملی نیست و اگر گواردیولا هم بیاید کاری از پیش نمی‌برد." این نقل قولی از سردار آزمون است که قلی‌زاده با تایید آن گفت: از اول هم گفتم که یک مربی آمده که کلا نتیجه را برعکس کرد و رکورد خوبی زد. به نظر من با یک باخت این هجمه، بی عدالتی است. فوتبال برد و باخت دارد. انگلیس در اروپا چهار گل می‌خورد و فکر نمی‌کنم مثل ایران هجمه‌ای به این تیم وارد شود. به نظرم این هجمه به سرمربی تیم ملی بی عدالتی است. امیدوارم که او را مثل تیم ملی حمایت کنند.

او از هواداران خواست تا انتظارات خود از تیم ملی را منطقی کنند و ادامه داد: خیلی خوب است که مردم انتظار و خوش بینی این را دارند که تیم از گروهش بالا می‌آید ولی این انتظار یک مقدار بیش از حد است. با تیم‌های ضعیف دنیا بازی نمی‌کنیم. تیمی که به جام جهانی می‌آید حتما قوی است، مخصوصا گروه ما که سخت‌ترین گروه است. بازیکنان آمریکا و انگلیس را ببینید! من می‌گویم اوکراین بالا بیاید ولی ولز را که دیدم گفتم خدایا... امیدوارم که این همه توقعات بالا نباشد و بگذارند ما هم تمرکز کنیم. همه تلاش خود را می‌کنیم ولی حس می‌کنم که موضوع را ساده می‌گیرند.

ملی‌پوش فوتبال ایران که در بازی تنیس فوتبال امروز قیچی برگردان‌های زیبایی زد، در پاسخ به این سوال که آیا قول می‌دهد در جام جهانی هم این ضربات را تکرار کند، با خنده گفت: انشالله اگر باشم حتما!

دیدگاهها