کد خبر : 1830341 | 02 تیر 1401 ساعت 13:58 | 23.5K بازدید | 6 دیدگاه

تمدید قرارداد کریستوفر انکونکو؛

رسمی؛ هدف یونایتد و چلسی در بوندس‌لیگا ماندنی شد

قرارداد کریستوفر انکونکو، ستاره فرانسوی و خلاق با تیم لایپزیش تا 2026 تمدید شد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد فعلی کریستوفر انکونکو، ستاره ملی‌پوش و فرانسوی با باشگاه لایپزیش در سال 2024 به پایان می‌رسید، اما این بازیکن که به‌شدت مورد توجه منچستریونایتد و چلسی قرار داشته است، قرارداد جدیدی را با باشگاه لایپزیش تا سال 2026 امضا کرد. قرارداد جدید او با لایپزیش شامل بند فسخ ۶۵ میلیون یورویی است که می‌تواند در پنجره نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۳ اجرا شود.

کریستوفر انکونکو بعد از تمدید قرارداد با باشگاه لایپزیش گفت: "بعد از موفقیت بزرگ باشگاه و کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی، مشخص بود که داستان من در اینجا هنوز تمام نشده است و ما اهداف بیشتری در فصل بعد خواهیم داشت. من واقعا تحت تاثیر تلاش باشگاه برای حفظ خودم قرار گرفتم، بنابراین از افرادی که به من اعتماد داشتند و به‌ویژه از اولیور مینتزلاف، مدیر عامل باشگاه که همیشه با او در ارتباط نزدیک بودم، تشکر می‌کنم. 

لایپزیش در سال‌های اخیر در صحنه بین المللی نامی برای خود دست و پا کرده و بارها و بارها نشان داده‌ایم که ما می‌توانیم برای فتح عناوین بزرگ نیز رقابت کنیم. ما می‌خواهیم روی این هدف تمرکز کرده، پیشرفت کنیم و یک قدم جلوتر برویم."

دیدگاهها