کد خبر : 1830382 | 02 تیر 1401 ساعت 19:32 | 29.3K بازدید | 20 دیدگاه

منچسترسیتی ستاره اتلتیکو را می‌خواهد

گواردیولا خواهان یک انتقال بزرگ دیگر: ژوائو فلیکس!

جذب ارلینگ هالند تنها انتقال بزرگ تابستانی سیتی نخواهد بود و پپ گواردیولا با یک درخواست شخصی از منچسترسیتی خواهان جذب ستاره جوان لالیگا شده است.

به گزارش "ورزش سه"، اگر سرنوشت راهش را مطابق انتظار پیش می‌رفت، ژوائو فلیکس می‌توانست در تابستان 2019 بازیکن منچسترسیتی شود. در ژانویه سال جاری، مکالمه‌ای فاش شد که در آن خورخه مندز سوپر ایجنت مهاجم اتلتیکو ترجیح خود را برای انتقال ژوائو فلیکس به سیتی به جای مقصد نهایی و فعلی او یعنی اتلتیکو مادرید، ابراز کرده بود.

بهترین چیز برای ژوائو فلیکس انتقال به منچسترسیتی با پپ گواردیولا است. این گران‌ترین انتقال تاریخ فوتبال پرتغال خواهد بود. در حالی‌که این جوان شگفت‌انگیز در نهایت با مبلغ 113 میلیون پوندی به تیم دیگو سیمئونه پیوست، گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال او به استادیوم اتحاد ادامه دارد.

چندین گزارش وجود داشت که نشان می‌داد مهاجم سابق بنفیکا هدف شماره یک نقل و انتقالاتی منچسترسیتی پیش از حضور هالند در این تیم بوده است. از آنجایی که بحث جدایی این بازیکن 22 ساله پرتغالی از پایتخت اسپانیا تمام شدنی نیست، نام منچسترسیتی بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده است.

برونو آندراده خبرنگار شبکه CNN پرتغال در توئیتر خود نوشته ممکن است که هالند تنها خرید بزرگ سیتی نباشد: پپ گواردیولا ژائو فلیکس را در منچسترسیتی می‌خواهد. با این حال، این انتقال اساساً به خروج گابریل ژسوس و استرلینگ بستگی دارد. این در مورد باز کردن فضا در حمله و بالاتر از همه، متعادل کردن قانون فیرپلی مالی است.

برخی ممکن است بر این باور باشند که این مهاجم با حضور در پست 9 کاذب مورد علاقه پپ گواردیولا است، ضمن اینکه منچسترسیتی در حال حاضر دو مهاجم جدید به نام‌های ارلینگ هالند و جولیان آلوارز دارد.

ژوائو فلیکس 22 ساله که در سال 2019 راهی اتلتیکو مادرید شد، 110 بار برای این تیم به میدان رفته که حاصل آن 29 گل و 15 پاس گل بوده است.

دیدگاهها