کد خبر : 1830383 | 02 تیر 1401 ساعت 19:44 | 19K بازدید | 4 دیدگاه

لیگ ملت‌ها؛ خشم برزیل گریبان صربستان را گرفت

برزیل در یک بازی آسان موفق شد در سه ست پیاپی صربستان را شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، همه چیز برای برزیلی‌ها مثل همیشه پیش می‌رفت و آن‌ها همچنان در صدر جدول رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال حضور داشتند تا این که رقابت‌های VNL 2022 یا همان لیگ ملت‌ها آغاز شد؛ مسابقاتی که اتفاقا هفته ا‌ول آن در همین برزیل و شهر برازیلیا برگزار شد.

شاگردان رنان دالزاتو شروع خوبی را در هفته اول تجربه کردند و به‌ترتیب از سد استرالیا و اسلوونی گذشتند. با این حال در ادامه ورق برای برزیلی‌ها برگشت؛ برزیل در بازی سوم خود برابر آمریکا یک شکست تلخ ۳-۱ را تجربه کرد. اما احتمالا باورنکردنی‌ترین نتیجه مسابقات هفته اول در تقابل برزیل و چین رقم خورد؛ جایی که چین که بسیاری از آن به‌عنوان ضعیف‌ترین تیم مسابقات نام می‌برند، موفق شد در کمال ناباوری در سه ست پیاپی برزیل قدرتمند را شکست دهد.

هفته سوم هم برای برزیلی‌ها ناامید کننده آغاز شد و آن‌ها مقابل لهستان قدرتمند کار را واگذار‌ کردند. با این حال برزیل امروز به مسابقات برگشت و موفق شد به‌راحتی و در سه ست پیاپی صربستان را شکست دهد. شاگردان دالزاتو به‌ترتیب با نتایج ۲۵-۱۸، ۲۶-۲۴ و ۲۵-۱۷ حریف خود را شکست دادند تا آرامش به اردوی آن‌ها برگردد. البته کولاکوویچ تیم دوم خود را در این بازی به زمین فرستاده بود اما کاری از پیش نبرد تا صرب‌ها بعد از باخت به لهستان دومین شکست خود در هفته دوم را تجربه کرده باشند.

دیدگاهها