کد خبر : 1830400 | 02 تیر 1401 ساعت 23:13 | 36.5K بازدید | 15 دیدگاه

انتقاد تند و تیز بازیکنان تیم زنان رئال مادرید؛

رئال بزرگ است ولی توسط نااهلان مدیریت می‌شود

کوزوار اصلانی، فوتبالیست زن تیم ‌رئال مادرید، با انتقاد از فرهنگ باشگاه رئال می‌گوید این باشگاه توسط مدیرانی نالایق اداره می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، کوزوار اصلانی، فوتبالیست زن سوئدی، بازیکن تیم زنان رئال مادرید، با انتقادی تند از این باشگاه اسپانیایی حملاتی شدید علیه مدیریت باشگاه انجام داد. اصلانی تا یک هفته دیگر بازیکن رئال نخواهد بود و قراردادش با باشگاه مادریدی به پایان می‌رسد. او در سه فصل گذشته برای تیم زنان رئال بازی کرده بود. او در انتقاد تندش مدیریت باشگاه را متهم کرد او را مجبور کرده‌اند بر خلاف توصیه پزشکان، درحالی‌که مصدوم بوده، بازی کند.

اصلانی که برای شرکت در اردوی تیم ملی زنان سوئد به کشورش سفر کرده در مصاحبه با یک رسانه سوئدی گفت:" وارد شدن به جزئیات برایم سخت است. به نظرم در باشگاه رئال فرهنگی وجود دارد که برای هیچ بازیکنی مساعد نیست. من را مجبور کردند درحالی‌که مصدوم بودم بازی کنم و هر نوع کمکی به من دریغ شد. هیئت‌مدیره باشگاه به تیم پزشکی گوش نمی‌داد و من در نهایت تصمیم گرفتم برای حفظ دوران فوتبالی‌ام شخصا از بازی کردن خودداری کنم. فضا در رئال برای بازیکنان خیلی خطرناک و غیرسالم شده است".

تیم ملی سوئد که برای حضور در جام ملت‌های زنان اروپا که در انگلیس برگزار خواهد شد؛ آماده می‌شود در یک اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد و اصلانی در این اردو حضور دارد.

اصلانی در سه فصلی که برای تیم زنان رئال مادرید بازی کرده 40 مسابقه انجام داده و 21 گل به ثمر رسانده. او در ادامه صحبت‌هایش با رسانه سوئدی اسپورت‌اکسپرسن گفت:" من از روز اولی که به رئال پیوستم برای باشگاه کارهای زیادی کردم ولی در همه این سال‌ها شاهد بودم که باشگاه با بازیکنانش رفتار خوبی ندارد. صحبت کردن در این‌باره برایم خیلی مهم است چرا که تا حالا کسی این کار را نکرده. من سعی کردم اوضاع را تغییر بدهم ولی جوی که در باشگاه درست شده خیلی بد است. اینکه من مصدوم شدم و افت کردم تصادفی نبود. چرا که شما را مجبور می‌کنند حتی وقتی مصدوم و بیمار هستید به زور بازی کنید. من به رئال واقعا علاقه دارم ولی معتقدم باشگاه توسط افرادی نادرست هدایت می‌شود".

دیدگاهها