کد خبر : 1830693 | 04 تیر 1401 ساعت 20:02 | 9.2K بازدید | 3 دیدگاه

برای بازی در اروپا؛ خامس و رد پیشنهاد بوتافوگو

خامس رودریگز به‌طور قطع از الریان جدا خواهد شد اما مقصد او بوتافوگو نبوده و این بازیکن به دنبال بازی در اروپاست.

به گزارش "ورزش سه"، درحالی‌که رسانه‌های قطری از توافق دو تیم الریان و بوتافوگو برای انتقال 5 میلیون یورویی خامس رودریگز به این تیم برزیلی خبر داده بودند، اما اکنون اخبار جدیدی پیرامون آینده این بازیکن منتشر شده است.

خامس که در تابستان 2020 رئال مادرید را به مقصد اورتون ترک کرده بود، پس از تنها یک سال حضور در لیگ جزیره راهی قطر شد تا بازی در الریان را تجربه کند اما حضر در قاره کهن برای او ناموفق بود.

فابریتزیو رومانو کارشناس معروف بازار نقل و انتقالات نیز در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: خامس رودریگز آرزوی بازی مجدد در اروپا را در ذهن دارد و به همین دلیل پیشنهاد باشگاه برزیلی بوتافوگو را نپذیرفت.

وی افزود: تاکنون هیچ صحبتی در مرحله پایانی یا چیزی شبیه به آن انجام نشده است، اما خامس از الریان جدا خواهد شد. رودریگز همچنان پیشنهادات مختلفی که اخیرا دریافت کرده را در اولویت قرار می‌دهد.

کیفیت بازی خامس رودریگز در فصل گذشته در ترکیب الریان با استقبال زیادی از سوی هواداران مواجه نشد، به خصوص اینکه او به دلیل مصدومیت، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تیم کمک نکرد و مسابقاتی را که در عربستان برگزار شد؛ از دست داد.

دیدگاهها