کد خبر : 1830705 | 04 تیر 1401 ساعت 20:44 | 107.8K بازدید | 24 دیدگاه

بازیکنی که سخت دفاع می‌شود؛

ظهور یک فوق‌ستاره؛ ماشین امتیازگیری والیبال ایران

امین اسماعیل‌نژاد درخشان‌ترین بازیکن ایران در دو هفته اول لیگ‌ملت‌ها بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، از اوایل هفته اول لیگ ملت‌ها بو‌‌‌د که امین اسماعیل‌نژاد جایگزین صابر کاظمی در ترکیب 6نفره تیم‌ملی والیبال ایران شد؛ قابل پیش‌بینی بود که با توجه به فرم فوق العاده اسماعیل‌نژاد در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا، او کاملا آماده باشد اما شاید هیچ کس فکرش را نمی‌کرد که این پشت خط زن جوان تا این حد درخشان ظاهر شود.

با وجود عملکرد نه‌چندان خوب تیم‌ملی در هفته اول، امین اسماعیل‌نژاد نمایش‌های جذابی ارائه داد و نوید ظهور یک ستاره فوق العاده را در والیبال ایران داد؛ پرش‌های عجیب و غریب امین و قدرت دست حیرت انگیز او نگاه‌ها را به خود جلب کرد و حتی چند باری صفحات فدراسیون جهانی والیبال، اسپک‌های زیبای این بازیکن را به اشتراک گذاشت که‌ با تمجید کاربران نیز مواجه شد.

اسماعیل‌نژاد در هفته دوم و با هماهنگی بیشتر با محمدطاهر وادی فرم ‌به مراتب بهتری را از خود به‌نمایش گذاشت و در همه بازی‌های ایران لقب امتیازآورترین بازیکن تیم را یدک کشید. نه این که او دفاع نشد اما می‌توان به جرات گفت که مقابله او با مدافعان بزرگ دنیا به یک‌چالش سخت و پیچیده برای آن‌ها تبدیل شد.

امین ۲۵ ساله به قدری خوب بوده که حالا بالاتر از رقبای گردن کلفت خود مثل صابر کاظمی و بردیا سعادت پشت خط زن اول تیم ملی محسوب می‌شود. او خوب می‌داند که با توجه به این رقبا نه‌تنها باید کیفیت خود را حفظ کند که همین طوری به پیشرفت خود ادامه دهد؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن می‌تواند او را به یکی از بهترین‌های دنیا در پست خودش تبدیل کند.

دیدگاهها