کد خبر : 1830780 | 05 تیر 1401 ساعت 12:58 | 32.1K بازدید | 12 دیدگاه

بارسا آماده ارائه آخرین پیشنهاد

محرمانه لواندوفسکی؛ 4 دلیل برای شورش علیه بایرن

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی، آماده است تا تصمیم بایرن مونیخ برای عدم فروشش را وتو کند.

به گزارش "ورزش سه"، لواندوفسکی قصد دارد در فاصله یک سال تا پایان قراردادش با بایرن مونیخ از این باشگاه جدا شود و این موضوع جنجال زیادی را در آلمان و البته اسپانیا به پا کرده است. 
بارسا پیش از این دو پیشنهاد برای جذب این بازیکن ارائه کرده که هر دو با پاسخ منفی مدیران بایرن روبرو شده و حالا روزنامه اسپورت خبر داده که مذاکرات نهایی بین دو باشگاه قرار است این هفته آغاز شود. 
بارسا قصد دارد در این مذاکرات پیشنهاد نهایی خودش را برای خرید لوا ارائه کند و آنها بسیار به قبول این پیشنهاد امیدوار هستند، چرا که به نظر می‌رسد گارد مدیران بایرن پایین آمده و آنها آماده فروش این مهاجم با قیمت مدنظرشان هستند. 


این در حالی است که تا پیش از این بایرن حتی حاضر به بررسی پیشنهادات ارائه شده برای خرید لواندوفسکی نبود و تاکید داشت که او باید تا پایان مهلت قراردادش در این تیم بماند اما حالا به مدیر برنامه این بازیکن اعلام کرده که حاضر به فروش او با مبلغ 50 میلیون یورو است. 
اما بارسا نیز معتقد است که این مبلغ برای فروش بازیکنی 34 ساله زیاد است و امیدوار است که بتواند در طول مذاکرات نظر مساعد بایرن را برای ارائه پیشنهادی کمتر جلب کند. 
لواندوفسکی در طول روزهای اخیر بارها به صورت علنی اعلام کرده که تصمیم دارد بایرن را ترک کند و به بارسا ملحق شود و تمام تلاش بارسا بر این است که مانع از حضور این بازیکن در تمرینات پیش فصل بایرن شده و کار انتقال او را تا قبل از شروع این تمرینات نهایی کرده باشد.

روزنامه اسپورت در گزارشی که در نسخه روز یکشنبه منتشر کرده مدعی شده که لواندوفسکی چهار دلیل محکم و جدی برای جدایی از بارسا دارد. اولین دلیل او تردیدی است که مدیران این باشگاه آلمانی در تمدید قرارداد با او از خود نشان دادند و باعث ناراحتی شدید این بازیکن شد. 

دومین دلیل این بازیکن برای جدایی از بایرن این است که او همیشه دوست داشت که چالش بازی در لیگ اسپانیا را تجربه کند و بارسلونا در زمان درستی تصمیم به ارائه پیشنهاد به او گرفت. 

اسپورت درباره سومین دلیل لوا برای ترک بایرن از شرایط خاص بارسا نام برده و معتقد است که این مهاجم لهستانی به این باور رسیده که می‌تواند به چهره اصلی نوکمپ تبدیل شده، از قدرت بیشتری در این تیم برخوردار بوده و به عنوان رهبر پروژه بارسا شناخته شود، شرایطی که در مونیخ برای او فراهم نبود. 

در نهایت هم مسئله مهم و حساس تمرینات پیش فصل و تصمیم این بازیکن در این باره مطرح شده: اگر بایرن با جدایی او و انتقالش به بارسا موافقت نکند، او در تمرینات پیش فصل حاضر نخواهد شد و این می‌تواند ضربه‌ای جدی به مدیریت باشگاه بایرن باشد. 

 

دیدگاهها