کد خبر : 1830901 | 05 تیر 1401 ساعت 22:59 | 16.6K بازدید | 4 دیدگاه

یوونتوس از میلان سبقت گرفت؛ زانیولو در تورین

گزارش‌ها در ایتالیا حاکی است یوونتوس در رقابت برای جذب نیکولو زانیولو، ستاره رم، دست بالا را دارد و او به احتمال زیاد راهی تورین خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، برخی رسانه‌های ایتالیایی گزارش دادند یوونتوس در رقابت برای جذب نیوکولو زانیولو، ستاره باشگاه رم، از میلان و تاتنهام پیشی گرفته و زانیولو به احتمال زیاد یوونتوسی خواهد شد.

قرارداد زانیولو با رم در سال 2024 به پایان می‌رسد و با توجه به اینکه مذاکرات رم با او برای تمدید قراردادش به نتیجه نرسید از چندی پیش مشخص بود که جیلاروسی تمایل دارد زانیولو را امسال تابستان به فروش برساند.

با اینکه تاتنهام با هدایت آنتونیو کونته از قدرت مالی کافی برای خرید زانیولو برخوردار بود اما این ستاره ایتالیایی شخصا مایل بود فوتبالش را در سری آ ادامه دهد. به این ترتیب، اصلی‌ترین گزینه‌های او میلان و یوونتوس بود. امروز خبرها حاکی از این است که زانیولو به زودی راهی یووه خواهد شد.

پیشنهاد یوونتوس در چند فاز به باشگاه رم ارسال شد و یووه برای پرداخت 45 میلیون یورو اعلام آمادگی کرد. انتظار می‌رود خبر رسمی انتقال این ستاره رم به یوونتوس ظرف روزهای آینده اعلام شود.

گاتزتا دلواسپورت می‌گوید علت اینکه یوونتوس موفق شده در رقابت بر سر جذب زانیولو از میلان پیشی بگیرد این بوده که بیانکونری در پیشنهاد خود به رم چند بازیکن خود را وارد مذاکرات کرده است. بر اساس این گزارش یوونتوس حاضر است وستون مک‌کنی را در ازای دریافت زانیولو به رم واگذار کند.

دیدگاهها