کد خبر : 1830904 | 05 تیر 1401 ساعت 23:16 | 49.4K بازدید | 15 دیدگاه

هم‌تیمی طارمی در آستانه ملحق شدن به لیورپول

روزنامه انگلیسی میرر گزارش داد پیشنهاد لیورپول برای جذب اوتاویو، وینگر باشگاه پورتو، به زودی به دست این باشگاه پرتغالی می‌رسد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه لیورپول که از خرید قبلی خود از باشگاه پرتغالی پورتو، لوئیس دیاز، بسیار راضی است حالا هم‌تیمی سابق او، اوتاویو، را هدف گرفته. روزنامه انگلیسی میرر گزارش داد پیشنهاد لیورپول برای خرید اوتاویو ارسال شده و به زودی به دست پورتو خواهد رسید.

پورتو انتظار دارد پیشنهاد لیورپول 40 میلیون یورویی باشد و در این صورت با فروش اوتاویو موافقت خواهد کرد. باشگاه پرتغالی هفته گذشته پیشنهاد 30 میلیون یورویی لیدز برای خرید اوتاویو را رد کرده بود.

در قرارداد فعلی اوتاویوی 27ساله بند آزادسازی 51 میلیون یورو وجود دارد. اما بر اساس گزارشها باشگاه پورتو اگر پیشنهادی 40 تا 45 میلیون یورویی دریافت کند با فروش وینگر خود موافقت خواهد کرد.

لیورپول در ماه ژانویه گذشته، لوئیس دیاز را از پورتو جذب کرد. این ستاره کلمبیایی در شش ماه حضورش در لیگ برتر برای قرمزها درخشان ظاهر شد. گفته می‌شود یکی از علتهای علاقه لیورپول به اوتاویو، درخشش دیاز است. یورگن کلوپ از علاقه‌مندان به سبک بازی اوتاویو است.

از سوی دیگر با جدایی سادیو مانه و دیووک اوریگی، کلوپ احساس می‌کند برای تقویت هر چه بیشتر خط حمله خود نیاز به بازیکنان دیگری دارد. این در حالی است که پیش از این و بعد از خرید داروین نونیز از بنفیکا اعلام شد لیورپول پرونده نقل و انتقالات تابستانی را بسته است. باید دید آیا این پنجره برای لیورپول دوباره باز خواهد شد و پورتو یک ستاره دیگر به آنفیلد خواهد فرستاد؟

دیدگاهها