کد خبر : 1830905 | 05 تیر 1401 ساعت 23:31 | 50.4K بازدید | 42 دیدگاه

ورود آبی‌ها به بازار نقل‌و‌انتقالات با قراردادی 2 ساله

سجاد شهباززاده به صورت رسمی به استقلال پیوست

سجاد شهباززاده مهاجم فصل قبل سپاهان با عقد قراردادی 2 ساله به صورت رسمی به استقلال پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، پس از سکوت سنگینی که در نقل و انتقالات استقلال حاکم بود، سرانجام یکشنبه شب آبی های پایتخت به صورت رسمی وارد بازار شده و قرارداد خود با سجاد شهباززاده را امضا کردند.

چند روز پیش و قبل از اعلام رسمی ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی آبی های پایتخت بود که حساب رسمی استقلال در اینستاگرام با ارسال پستی از پیوستن شهباززاده به این تیم خبر داد اما تمام تمرکز مدیران روی یافتن گزینه مناسب برای هدایت این تیم بود و به همین دلیل قرارداد این بازیکن به شکل رسمی به امضا نرسید.

در نهایت و پس از توافق با ساپینتو، این سرمربی پرتغالی نیز با دیدن فیلم بازی های شهباززاده خرید این بازیکن را تأیید کرد تا در نهایت قرارداد 2 ساله این بازیکن در حضور مدیرعامل آبی ها به امضا برسد و سجاد برای سومین مقطع مختلف پیراهن استقلال را بر تن کند.

حساب رسمی باشگاه استقلال درباره این انتقال نوشته است:

«سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان که پیش از این با  استقلال به توافق رسیده بود، پس از جلسه با مدیرعامل اين باشگاه، با امضای قراردادش به صورت رسمی به استقلال پیوست.

شهباززاده که پیش از این هم سابقه حضور در استقلال را داشته، در سایپا، آلانیا اسپور ترکیه، نفت تهران، القطر قطر و سپاهان سابقه بازی داشته است.

این مهاجم در فصل گذشته ۶ گل به ثمر رساند و ٦ پاس گل به هم بازيانش داد همچنين در لیگ بیستم موفق شد ۲۰ گل به ثمر برساند و به عنوان يكى از موفق ترين بازيكنان فصول گذشته ليگ به استقلال پيوست.»

اکنون و پس از خریدهای پر سر و صدای رقیب همشهری، هواداران استقلال در انتظار تمدید قرارداد با بازیکنان مورد نظر کادرفنی و همچنین تقویت تیم در جبهه های مختلف هستند.

دیدگاهها