کد خبر : 1830924 | 06 تیر 1401 ساعت 09:42 | 9.4K بازدید | 3 دیدگاه

مدیر لس آنجلس اف ‌سی:

شرایط موفقیت گرت بیل را فراهم می‌کنیم

جو تورینگتون، مدیر لس آنجلس اف سی، مدعی شد که این باشگاه تمام تلاشش را برای موفقیت گرت بیل به کار خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد بیل در پایان فصل گذشته با رئال مادرید به پایان رسید و او به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و راهی لس آنجلس اف سی شد. 
این بازیکن ولزی حالا باید در کنار جورجو کیه‌لینی، مدافع و اسطوره فوتبال ایتالیا، بازی کند که او نیز در پایان فصل گذشته از یوونتوس جدا شده و راهی لیگ آمریکا شد تا در این تیم بازی کند. 
این مهاجم سابق رئال مادرید در طول چند فصل گذشته نتوانست عملکرد خوبی را با پیراهن این تیم و در سطح باشگاهی از خود به نمایش بگذارد و حواشی بسیاری را ایجاد کرد اما مدیران لس آنجلس اف سی امیدوار هستند که او بتواند بار دیگر در این تیم بدرخشد. 


تورینگتون در جریان پیروزی روز یک‌شنبه برابر نیوریورک ردبولز که باعث تثبیت جایگاه این تیم در صدر جدول کنفرانس غرب شد به ESPN گفت:« ما تمام تلاش‌ خودمان را همانطور که بقیه انتظار دارند به کار خواهیم گرفت. ما مکالمه بسیار خوب و صادقانه‌ای با بیل داشتیم و می‌دانیم که قرار است در چه شرایطی قرار داشته باشیم.»
او با اشاره به حواشی موجود درباره بیل و اظهاراتی که درباره این بازیکن مطرح می‌شود اضافه کرد:« ما مکالمه بسیار دقیق و پر از جزییاتی با بیل درباره این که برای موفقیت به چه چیزهایی نیاز دارد داشتیم. ما معتقد هستیم که بدون شک می‌توانیم بیل را در جایگاهی قرار دهیم که بتواند موفق شود و شرایط را برای او فراهم کنیم. این اتفاق می‌تواند سود بسیاری برای لس آنجلس اف سی به همراه داشته باشد.»

دیدگاهها