کد خبر : 1830985 | 06 تیر 1401 ساعت 17:35 | 24.7K بازدید | 13 دیدگاه

باشگاه انگلیسی در انتظار رسیدن پیشنهاد رسمی بارسا

لیدزیونایتد برای رافینیا با چلسی و آرسنال وارد مذاکره شده ولی به دلیل درخواست خود بازیکن، منتظر پیشنهاد بارسلوناست.

به گزارش "ورزش سه"، هفته‌هاست که بارسلونا با رافینیا بال برزیلی لیدز ونایتد به توافق شخصی دست یافته ولی همچنان خبری از پیشنهاد رسمی بارسا به باشگاه انگلیسی نیست. از یک سو هنوز تکلیف عثمان دمبله مشخص نشده و بارسا نمی‌داند او بالاخره تمدید خواهد کرد یا خیر و از سوی دیگر  بارسلونا بودجه مالی لازم را در اختیار ندارد.

 تماس هایی بین دو باشگاه برقرار شده ولی به مذاکره رسمی ختم نشده تا لیدز دو گزینه چلسی و آرسنال را به شکل جدی بررسی کند. هر دو باشگاه لندنی برای جذب رافینیا ابراز علاقه کرده‌اند و حاضرند 50 میلیون یورو نیز هزینه کنند. رافینیا تا 2024 با لیدز قرارداد دارد. این باشگاه هنوز پیشنهاد چلسی و آرسنال را قبول نکرده و گویا رقم بالاتری می‌خواهد. 

همچنین علاقه شخصی رافینیا به بارسا نیز مزید بر علت است تا لیدز برای رسیدن پیشنهاد رسمی باشگاه کاتالان صبر کند. موندودپورتیوو امروز نوشت که لیدز به بارسلونا اعلام کرده است که اگر خواهان جذب رافینیاست، بهتر است هر چه زودتر پیشنهاد خود را ارائه دهد. رافینیا این روزها در ایبیزا تعطیلات تابستانی خود را پشت سر می‌گذارد. او در 35 بازی فصل گذشته موفق به زدن 11 گل شد و توانست ژاوی را به توانایی‌های خود متقاعد کند اما فعلا بی پولی بارسلونا مانعی در راه تحقق رویای او شده است.

دیدگاهها