کد خبر : 1831016 | 06 تیر 1401 ساعت 19:05 | 22.6K بازدید | 15 دیدگاه

رضایت اسطوره؛ رئال مادرید خریدهای خوبی انجام داده

ایکر کاسیاس، دروازه‌بان سابق رئال مادرید به تمجید از خریدهای جدید این باشگاه پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، هواداران رئال مادرید چند ماه قبل تصور می‌کردند در چنین روزهایی انتقال کیلیان امباپه به مادرید قطعی شده و حتی مراسم معارفه این بازیکن نیز برگزار شده است. اما این ستاره فرانسوی در روزهای پایانی تصمیم خود را تغییر داده و در نهایت قراردادش را به‌مدت سه فصل دیگر با پاری‌سن ژرمن تمدید کرد. اما مدیران رئال مادرید خیلی زود فعالیت خود در پنجره تابستانی را از سر گرفته و تا امروز موفق به جذب آنتونی رودیگر و اورلین شوامنی به ترتیب از چلسی و موناکو شده‌اند. ایکر کاسیاس، سنگربان افسانه‌ای و پرافتخار رئال مادرید به تمجید از دستاوردهای فصل گذشته این تیم پرداخته و مدعی شد این تیم بازیکنان باکیفیتی را به ترکیب خود اضافه کرده است.

ایکر کاسیاس گفت: فکر می‌کنم رئال مادرید خریدهای بسیار خوبی داشته و رودیگر و اورلین شوامنی هر دو بازیکنان باکیفیتی هستند. از نظر من آنتونی رودیگر بازیکنی بسیار مهم به نظر می‌رسد، او می‌تواند خط دفاعی را در شرایط منسجمی قرار دهد و کاری کند که شرایط تیم تثبیت شود. 

با فتح این دو عنوان قهرمانی در فصل گذشته، هنوز خیلی زود است تا به فصل آینده فکر کنیم. رئال مادرید در سال گذشته به‌خوبی تمرین کرده و آماده بازی کردن بود، پس درخواست فعلی ما از کادر فنی رئال مادرید نیز خیلی بیشتر نیست. ما باید برای آنچه در فصل گذشته انجام شده ارزش قائل شده و به این تیم احترام بگذاریم."

دیدگاهها