کد خبر : 1831143 | 07 تیر 1401 ساعت 16:21 | 18K بازدید | 6 دیدگاه

منتفی‌شدن استخدام در بارسا به‌خاطر توئیت‌های رئالی

بارسلونا در نهایت تصمیم گرفت که قید استخدام اِلویس کوکا، معاون ورزشی سابق باشگاه میراندس را بزند.

به گزارش "ورزش سه"، الویس کوکا قرار بود به عنوان استعدادیاب وارد ساختار آکادمی لاماسیا بارسلونا شود و به پیشرفت تیم دوم بارسلونا کمک کند. تحلیل ها در مورد عملکرد کوکا مثبت بود اما بر اساس گزارش دوشنبه شب رادیو کاتالونیا، استخدام او توسط بارسلونا منتفی شده چرا که کوکا سابقه انتشار توییت هایی در حمایت از رئال مادرید را دارد. 

الویس کوکا زمانی توییت کرده بود:«دوست دارم لوئیز سوارز را در رئال مادرید ببینم، خیلی عالی است.» یا:« بسکتبال رئال مادرید عالی است. آفرین به پابلو لاسو.»

او حتی از کمک های داوری به بارسلونا انتقاد کرده و نوشته بود:« این همه کمک کافی است. چیزهایی که راخوی(نخست وزیر سابق اسپانیا) از ما می گیرد را به بارسلونا می دهند. تاسف بار است.» او پیروزی های رئال در ال کلاسیکو را نیز با انتشار توئیت هایی جشن گرفته بود.

هر چند که الویس کوکا این توییت ها را حذف کرده اما اسکرین‌شات هایی که از آنها باقی مانده بود، کار دستش داد و مانع از حضورش در بارسلونا شد. به این ترتیب این استعدادیاب فرصت حضور در باشگاه بزرگی نظیر بارسلونا را به خاطر این که قبلا رئالی بودنش را در شبکه های اجتماعی نشان داده بود، از دست داد.

دیدگاهها