کد خبر : 1831152 | 07 تیر 1401 ساعت 17:07 | 20K بازدید | 15 دیدگاه

ویکتور فونت:

لاپورتا بی‌برنامه است؛ با من مسی در بارسا می‌ماند

جدی‌ترین رقیب خوان لاپورتا در انتخابات ریاست بارسلونا، برنامه‌های او را زیر سوال برد و گفت که اگر رئیس می‌شد، لیونل مسی هم تمدید می‌کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ویکتور فونت زمستان 2021 جدی‌ترین رقیب انتخاباتی خوان لاپورتا بود و تلاش زیادی هم برای رسیدن به ریاست بارسلونا کرد ولی در نهایت موفق نشد. او تاکید داشت که در صورت کسب پیروزی نه‌تنها لیونل مسی را حفظ خواهد کرد که یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایش برکناری رونالد کومان و منصوب کردن ژاوی به‌عنوان سرمربی بارسلوناست.

تابستان سال گذشته لاپورتا به هیچکدام از وعده‌های انتخاباتی خود عمل نکرد. لیونل مسی از بارسا راهی پی‌اس‌جی شد، کومان در پست خود باقی‌ ماند تا اینکه با کسب نتایج بد لاپورتا مجبور به اخراج او و انتخاب ژاوی شد. شرایط اقتصادی بارسا نیز در بدترین وضعیت خود قرار دارد و باشگاه مجبور به فروش بخشی از دارایی‌های خود شده است.

ویکتور فونت امروز در یک نشست خبری در مورد احتمال ماندنی شدن مسی با ریاست خودش گفت:« برای 100 روز نخست ریاستم، برنامه‌های خوبی برای کاهش دستمزدها در باشگاه پیش بینی کرده بودم. با اراده بالای مسی و برنامه‌هایی که داشتم، تصورم بر این بود که بله؛ قطعا می‌شد او را حفظ کرد. با من این امکان بسیار بالا بود که مسی بماند. نمی‌خواهم انتقاد صرف کرده باشم و معتقدم نیت لاپورتا بد نبود اما مشکل اینجاست که برنامه خاصی نداشت و بداهه جلو رفت. به رئال نگاه کنید که چگونه فلورنتینو پرز 10 درصد از دستمزد تمامی بازیکنان فوتبال و بسکتبال را بی استثنا کاهش داد. در بارسا ما مشکل برنامه و رهبری درست داریم. حالا دیگر زمانی برای نگاه به گذشته نیست. مسی دیگر برای بارسا بازی نمی‌کند و باید به دنبال ادامه حیات بدون او بود.»

جذب لواندوفسکی:« در جریان مذاکرات دو طرف نیستم ولی برای داشتن بهترین تیم، باید بهترین‌‌ها را جذب کرد. معتقدم او به بارسا می‌آید. هم خودش دوست دارد بیاید و هم کادر فنی او را می‌خواهد اما باید شرایط اقتصادی باشگاه را هم در نظر گرفت. تحت هیچ شرایطی موقعیت باشگاه در کوتاه و درازمدت نباید به‌خاطر او به خطر بیفتد.»

دیدگاهها