کد خبر : 1831197 | 07 تیر 1401 ساعت 21:58 | 48.6K بازدید | 24 دیدگاه

در آستانه توافق با استقلال

کاوه پس از پنج فصل به لیگ برتر بازمی‌گردد؟

کاوه رضایی می‌تواند پس از پنج فصل حضور در لیگ بلژیک، به ایران برگشته و برای استقلال به میدان برود.

به گزارش "ورزش سه"، انتقال کاوه رضایی به استقلال یکی از غیرمنتظره‌ترین جابه‌جایی‌های لیگ برتر بود. در حالی‌که همگان در انتظار حضور این بازیکن در ساختمان باشگاه پرسپولیس بودند ولی نه‌تنها این اتفاق رخ نداد بلکه این بازیکن راهی ساختمان تیم رقیب شد تا با در دست داشتن پیراهن آبی، به عضویت استقلال دربیاید.

دوران حضور این بازیکن کرمانشاهی در جمع شاگردان منصوریان کوتاه بود و او پس از یک فصل حضور در استقلال، راهی بلژیک شد تا پیراهن شارلوا را بر تن کند. او در فصل نخست حضور در این تیم و طی 41 دیدار موفق به زدن 16 گل شد و 6 مرتبه نیز پاس گل داد.

کاوه در فصل 2019 – 2018 چند بازی را برای شارلوا انجام داد و سپس در یکی از گران‌قمیت‌ترین انتقالات فوتبال بلژیک، راهی کلوب بروخه شد و به‌طور کلی در آن فصل تنها 17 بار به میدان رفت که حاصل آن ثبت 4 گل و یک پاس گل بود. این بازیکن ایرانی بخش عمده فصل را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد.

رضایی فصل بعد از آن به شارلوا بازگشت و درخشش خود را مجددا تکرار کرد که حاصل آن به ثمر رساندن 14 گل و دادن 5 پاس گل طی 26 دیدار بود. کاوه دو فصل قبل نیز به فوتبالش در این تیم ادامه داد و با وجود آنکه فصل را توفانی آغاز کرده بود اما در نهایت با زدن 8 گل و دادن یک پاس گل طی 29 دیدار به کار خود در شارلوا پایان داد.

در ادامه بروخه قرارداد این بازیکن را فسخ کرد تا رضایی راهی اودهورلی شود که این انتقال دستاوردی برای رضایی نداشت و او در 13 بازی فقط یک پاس گل داد تا اکنون نیز با پایان قراردادش با این تیم بلژیکی، بازیکن آزاد شود.

حالا کارنامه کاوه در فوتبال بلژیک با 113 بازی و زدن 39 گل و دادن 13 پاس گل رو به پایان است. او پیشنهادات خوبی از استقلال و سپاهان دریافت کرده و باید دید در نهایت راهی کدام تیم می‌شود. نماینده‌های این بازیکن امشب جلسه‌ای را با مدیران باشگاه استقلال داشتند و باید دید در نهایت رضایی چه تصمیمی می‌گیرد. پوشیدن دوباره پیراهن استقلال و تشکیل زوج خط حمله با شهباززاده می‌تواند از جذابیت‌های لیگ بعدی باشد.

دیدگاهها