کد خبر : 1831345 | 08 تیر 1401 ساعت 21:25 | 14.1K بازدید | 6 دیدگاه

پدر نیمار به سانتوس: پسرم در پاریس می‌ماند

باشگاه برزیلی سانتوس در تماس با پدر نیمار، درباره احتمال جدایی او از PSG پرسیده ولی پدر نیمار این شایعات را به شدت تکذیب کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، شایعات روزهای اخیر مبنی بر سردی در رابطه پاری سن ژرمن و نیمار و ناراحتی ستاره برزیلی از مدیریت باشگاه فرانسوی باعث شده باشگاه سانتوس برزیل در تماس با پدر نیمار از او درباره احتمال جدایی پسرش از PSG سوال کند. اما بر اساس گزارشها در برزیل، پدر نیمار این شایعات را اساسا تکذیب کرده و به سانتوس گفته پسرش در پاریس خواهد ماند.

نیمار یک سال پیش قراردادش با PSG را به مدت 5 فصل تمدید کرد. قرارداد قبلی او امسال تابستان به پایان می‌رسد و در نتیجه نیمار در شرایط عادی، تا سال 2027 با PSG قرارداد دارد. اما در یک سال گذشته اتفاقات زیادی در پاری سن ژرمن افتاده. در هفته‌های اخیر، شایعات درباره سرد شدن رابطه نیمار و PSG به اوج رسیده.

بعد از جدا شدن لئوناردوی برزیلی از پست مدیریت ورزشی PSG و حالا که جدایی مائوریسیو پوچتینو از پاریس قطعی به نظر می‌رسد، نیمار دو نفر از اصلی‌ترین هوادارانش را از دست داده. گفته می‌شود او از مصاحبه اخیر ناصر الخلیفی، رئیس PSG، عصبانی است چرا که خلیفی در پاسخ به سوالات درباره آینده نیمار طوری وانمود کرده بود که گویا باشگاه علاقه چندانی به حفظ او ندارد.

گزارشها در برزیل حاکی است باشگاه سانتوس برزیل که به نظر می‌رسد خبر جدایی نیمار را فرصتی عالی برای به خدمت گرفتن او می‌داند در میانه این شایعات با پدر نیمار صحبت کرده و از او در این‌باره پرس و جو کرده. اما پدر نیمار شایعات اخیر را تکذیب کرده و به سانتوس خبر داده که پسرش در پاریس خواهد ماند.

دیدگاهها