کد خبر : 1831352 | 08 تیر 1401 ساعت 21:48 | 49.2K بازدید | 5 دیدگاه

استقبال از ستاره مغضوب؛ بازگشت برای جبران (عکس)

بر خلاف درخواست کوروانورد، هواداران اینتر به استقبال خرید جدید تیم خود روملو لوکاکو رفته‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو ستاره گلزن و بلژیکی در سال 2019 با مبلغ 74 میلیون یورو از منچستریونایتد به اینتر پیوست و در قهرمانی آنها بعد از یک دهه در سری آ نقش اساسی ایفا کرد. پس از زدن 64 گل و ارسال 16 پاس گل در 95 بازی، روملو لوکاکو با مبلغ 113 میلیون یورو راهی چلسی شده و اینتر را تنها گذاشت. اما این مهاجم باتجربه بلافاصله از این تصمیم پشیمان شده و در ماه های اخیر تلاش زیادی برای بازگشت به اینتر کرد. 

امروز تست پزشکی روملو لوکاکو در کمپ اینتر برگزار شد و او مورد استقبال شدید هواداران قرار گرفت. جالب اینجاست چند روز گروه‌های معتصب هواداران اینتر بیانیه‌ای منتشر کرده و مدعی شدند قصدی مبنی بر استقبال از روملو لوکاکو ندارند.

اما دیگر هواداران اینتر عقیده ای متفاوت داشته و برای استقبال از بازگشت روملو لوکاکو، مقابل کمپ باشگاه اینتر هجوم آورده اند. این ستاره 29 ساله نیز از پنجره مرکز CONI مشول به ادای احترام به هواداران شده و اینگونه به ابراز احساسات آنها پاسخ مثبت داد. روملو لوکاکو با قراردادی یک ساله و قرضی با دستمزد هشت میلیون یورو به‌علاوه پاداش به اینتر بازگشته و و برای انجام این انتقال کاهش 35 درصدی دستمزد خود را پذیرفته است.

دیدگاهها