کد خبر : 1831370 | 09 تیر 1401 ساعت 09:26 | 41.8K بازدید | 8 دیدگاه

قطعی؛ دو خرید بزرگ تیم کونته نهایی شدند

کلمنت لنگله و ریچارلیسون، دو اهداف تابستانی تاتنهام در آستانه انتقال به این تیم قرار دارند.

به گزارش "ورزش سه"، شرط آنتونیو کونته برای ماندن در تاتنهام تقویت ترکیب این تیم در پنجره تابستانی بود و حالا این ماموریت در حال انجام شدن است. تاتنهام در آستانه توافق برای خرید ریچارلیسون از اورتون و کلمنت لنگله از بارسلونا قرار گرفته است. مهاجم بلندقامت و گلزن اورتون، هدف اصلی آنتونیو کونته در بازار تابستانی برای تقویت خط حمله بود و حالا نشریه گاردین مدعی شد مذاکرات بر سر انتقال ریچارلیسون به لندن در آستانه نهایی شدن است. 

اورتون خواهان حدود 50 میلیون پوند برای فروش این مهاجم برزیلی شده و تمایلی به معاوضه ریچارلیسون با بازیکنانی نظیر استیون برخواین نیز نشان نداده است. ریچارلیسون که نقش مهمی در ماندن اورتون در لیگ برتر داشت، مشتاق بازی در لیگ قهرمانان بوده و خودش تمایل زیادی به انتقال به تاتنهام دارد. چلسی نیز خواهان توافق با این ستاره برزیلی بود، اما در نهایت اسپرز موفق به جذب این بازیکن شد.

تاتنهام همچنین در آستانه توافق با بارسلونا برای جذب کلمنت لنگله، مدافع فرانسوی و میانی این تیم با قرارداد قرضی و بند خرید قرار گرفته است. این مدافع 27 ساله که سابقه 15 بازی ملی نیز در کارنامه دارد، در فصل گذشته جایی در ترکیب ثابت بارسلونا نداشته و تنها هفت بازی را در لالیگا در ترکیب ثابت آغاز کرد. لنگله تا تابستان سال 2026 قرارداد دارد، اما ژاوی تمایلی به حفظ او نداشته و انتقال این مدافع باتجربه به تاتنهام قطعی شده است. او گزینه ای برای ژوزه مورینیو برای تقویت خط دفاعی جالوروسی بود، اما دیروز توافقات کامل برای پیوستن لنگله به تاتنهام انجام شده و او فصل بعد در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

دیدگاهها