کد خبر : 1831432 | 09 تیر 1401 ساعت 16:30 | 2.2K بازدید | 0 دیدگاه

پرواز اختصاصی تیم ملی بسکتبال به سوریه

فدراسیون بسکتبال ایران، پرواز اختصاصی را برای سفر ملی‌پوشان به سوریه تدارک دید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، فردا (جمعه) ۱۰ تیر ۱۴۰۱، تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی خود از رقابت‌های پنجره سوم انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳، در قزاقستان به مصاف تیم ملی این کشور می‌رود. شاگردان ارمغانی در بازی دوم این پنجره، ۱۳ تیر نیز با سوریه دیدار خواهند کرد.

در همین راستا فدراسیون بسکتبال ایران در اقدامی قابل توجه، پرواز اختصاصی را برای ملی پوشان تدارک دیده تا بعد از بازی با قزاقستان، شنبه هفته آینده توسط پرواز چارتر آستانه را به مقصد تهران ترک کنند.

شاگردان ارمغانی پس از حضور در تهران با دو سه ساعت استراحت، تهران را به مقصد دمشق ترک می‌کنند تا دومین بازی خود از این پنجره را نیز با تیم ملی سوریه برگزار کنند.

طبق جدول این رقابت‌ها نتایج مسابقات پنجره سوم و قبل از آن به پنجره‌های بعدی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ منتقل می‌شود، به همین منظور ملی‌پوشان ایران باید فردا (جمعه) باخت خانگی ۶۹ - ۷۳ مقابل قزاقستان را با تفاضل گل بهتری جبران کنند. 

حمیدرضا کلاسنگیانی سرپرست تیم ملی ایران با اعلام این خبر به ایسنا گفت: جا دارد از فدراسیون بسکتبال تشکر کنیم که همه تلاش خود را به کار گرفت تا شرایط خوبی را برای تیم ملی فراهم کند. این اقدام فدراسیون نیز برای راحتی هر چه بیشتر ملی پوشان است. قرار است روز شنبه با پرواز چارتر از قراقستان به تهران و سپس از آنجا به سوریه عازم شویم.

دیدگاهها