کد خبر : 1831446 | 09 تیر 1401 ساعت 18:41 | 2.1K بازدید | 0 دیدگاه

مقابل قزاقستان آنطور که می‌خواهیم بازی را کنترل می‌کنیم

ارمغانی: اردوی صربستان کمک زیادی به ما کرد

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد، آنطور که می‌خواهیم بازی با قزاقستان را کنترل و اداره خواهیم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سعید ارمغانی در گفت‌وگو با فارس، در مورد شرایط تیم ملی بسکتبال برای دیدار با قزاقستان در پنجره سوم انتخابی جام جهانی بسکتبال اظهار داشت: قزاقستان به تازگی مربی‌اش عوض شده و هنوز شناخت کافی از این تیم برای بازی فردا نداریم. وقتی که لیست این تیم اعلام شود، متوجه می‌شویم که آیا تغییراتی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نسبت به بازی تهران داشته‌اند یا خیر. کلمنس بازیکن خارجی این تیم همراه‌شان نخواهد بود و اینکه یک بازیکن خارجی دیگر به ترکیبشان اضافه کنند یا نه فردا مشخص می‌شود.

وی در خصوص وضعیت تیم ملی گفت: بچه‌ها خوب و سرحال و هماهنگ هستند و با انگیزه در این مدت کار کردند. باید دید در بازی فردا چه پیش می‌آید اگر اتفاق خاصی نیفتد ما می‌توانیم کنترل بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار بگیریم و آن طور که می‌خواهیم بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جلو ببریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در مورد اردوی صربستان عنوان کرد: تمرینات خوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این کشور انجام دادیم و یک بازی دوستانه هم با تیم FMP نایب قهرمان این کشور انجام دادیم که خوب و مفید بود. بچه‌ها در این اردو با توجه به اینکه از شرایط تهران خارج شده بودند با انگیزه بودند و این خیلی به ما کمک کرد.

ارمغانی در خصوص دیدار با سوریه و شرایط سخت سفر به این کشور اظهار داشت: سوریه یکسری شرایط خاص دارد و از آنجایی که این مسابقه باید در شهر حلب برگزار شود، کار ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سخت کرده است چون پرواز مستقیم به این شهر وجود ندارد. البته فدراسیون تلاش کرده بهترین مسیر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انتخاب کند تا زمان کمتری در مسیر باشیم.

وی ادامه داد: به هر حال کار سختی است و ما باید این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهیم و چاره‌ای هم وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در پایان در خصوص اینکه آیا بازیکنی مصدوم است یا خیر، گفت: یکی دو آسیب‌دیدگی جزئی وجود دارد که مشکل خاصی نیست و فردا به مسابقه خواهند رسید.

دیدگاهها