کد خبر : 1831528 | 10 تیر 1401 ساعت 15:51 | 30.5K بازدید | 20 دیدگاه

رونمایی از پیراهن دوم رئال؛ بازگشت به بنفش (عکس)

باشگاه رئال مادرید با انتشار تصاویری از پیراهن دومش برای فصل جدید رونمایی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید که چند هفته قبل به صورت رسمی از پیراهن اولش برای فصل 23-2022 رونمایی کرده بود، حالا تصاویر مربوط به پیراهن دومش را نیز منتشر کرده است. 
شرکت آدیداس تصمیم گرفته برای پیراهن دوم فصل جدید رئال مادرید بار دیگر از رنگ بنفش استفاده کند که پیش از این بارها در طراحی پیراهن این تیم به کار رفته و این بار این رنگ بنفش با رنگ مشکی ترکیب شده است. 


با این حال بسیاری از هواداران و کاربران شبکه‌های اجتماعی از طیف رنگی انتخاب شده از سوی آدیداس راضی نیستند و معتقد هستند که این شرکت از رنگ بنفش عجیب و نه چندان خوشایندی برای طراحی پیراهن رئال استفاده کرده است. 


بسیاری از آنها باور دارند که بهتر بود آدیداس از طیف رنگی بنفش پررنگ و همیشگی که پیش از این نیز مورد استقبال قرار گرفته بود با ترکیب جدیدی استفاده می‌کرد. 
یکی دیگر از نکات مورد توجه در رونمایی از پیراهن رئال مادرید، حضور مارکو آسنسیو در تصاویر رونمایی از این پیراهن است. در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره جدایی این بازیکن از رئال به گوش رسیده اما به نظر می‌رسد که در صورت قطعی بودن این جدایی، این باشگاه از او در تصاویر مربوط به رونمایی از پیراهن دوم تیمش استفاده نمی‌کرد. 


قرار است رئال مادرید و آدیداس پیراهن سوم این تیم برای فصل 23-2020 را نیز طی هفته‌های آتی رونمایی کنند، هرچند این تیم معمولا از پیراهن سومش تنها در چند مسابقه محدود در طول فصل استفاده می‌کند.

دیدگاهها