کد خبر : 1831805 | 12 تیر 1401 ساعت 12:58 | 95.1K بازدید | 4 دیدگاه

از عرش به فرش؛ کابوس هفته سوم VNL برای ژاپنی‌ها

تیم زنان ژاپن سومین شکست پیاپی خود در لیگ ملت‌ها را تجربه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، والیبالیست‌های زن ژاپنی عملکرد درخشانی طی دو‌هفته ابتدایی لیگ ملت‌ها داشتند. تیم‌ملی والیبال زنان ژاپن در هفته نخست سه پیروزی راحت مقابل کره، دومنیکن و آمریکا کسب کرد و مقابل آلمان نیز در یک مسابقه نزدیک با نتیجه ۳-۲ به پیروزی رسید.

فرم فوق العاده ژاپن در هفته دوم نیز ادامه پیدا کرد و آن ها در سه بازی پیاپی بدون این که ستی به رقبای خود بدهند مقابل لهستان، بلغارستان و تایلند به پیروزی رسیدند. ژاپن در دیدار آخر خود هم موفق شد در یک جدال فوق‌العاده جذاب و‌ تماشایی چین قدرتمند را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد.

تیم ملی والیبال زنان ژاپن در اولین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف هلند رفت. دیدار فوق العاده جذاب و تماشایی که نهایتاً با نتیجه 3-2 به سود هلند خاتمه یافت تا بالاخره اولین شکست سامورایی ها در بخش زنان رقم بخورد. در مسابقه دوم از هفته سوم ژاپن رو در روی ترکیه قرار گرفت و برابر این تیم هم شکست خورد تا دومین باخت آن ها در VNL به ثبت برسد.

کابوس هفته سوم مسابقات برای سامورایی ها همچنان ادامه دارد و آن‌ها در جدال برابر صربستان نیز کار را واگذار کردند. این سومین شکست پیاپی تیم بانوان ژاپن در لیگ ملت‌ها بود و باعث ‌شد آن‌ها از صدر جدول فاصله گرفته و حتی وضعیت‌شان تا حدودی نگران کننده شود.

دیدگاهها