کد خبر : 1836582 | 12 مرداد 1401 ساعت 11:57 | 6K بازدید | 1 دیدگاه

موضع عجیب سرپرست سابق تیم ملی در برابر شایعات

امیر خوش خبر، سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران، فعلا هیچ واکنشی به حواشی ایجاد شده نشان نداده است.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از آغاز رقابت‌های لیگ‌ ملت‌ها بود که مرد صاحب نام والیبال ایران، یعنی امیر خوش خبر، بعد از وقفه‌ای کوتاه دوباره به تیم ملی بازگشت و وظیفه سرپرستی را بر عهده گرفت. خوش‌خبر، در سال‌های گذشته همواره در تورنمنت‌های مختلف تیم ملی والیبال ایران را همراهی می‌کرد و به خاطر تجربه بالا از سوی محمدرضا داورزنی، عهده‌دار پست سرپرستی تیم ملی شد.

با این حال بعد از اتمام رقابت‌های لیگ ملت‌ها و بازگشت ملی پوشان به ایران شاهد یک تغییر و تحول غیر منتظره در تیم ملی بودیم. چند روز پیش بر اساس اعلام فدراسیون والیبال، اکبر محمدی به طور رسمی به عنوان سرپرست جدید تیم ملی معرفی شد. بنابراین، خوش خبر، به همکاری کوتاه مدت خود با بهروز عطایی، سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان در تیم ملی پایان داد.

شایعات زیادی در رابطه با کنار گذاشته شدن امیر خوش خبر مطرح شد که اخیرا بهروز عطایی با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره آن توضیح داد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد که برخی تفاوت‌های مدیریتی میان او و خوش خبر ممکن بود که باعث اختلاف و دوگانگی در تیم شود و به همین دلیل، تیم ملی و خوش خبر با یکدیگر قطع همکاری کرده‌اند.

انتظار می‌رفت خوش خبر طی روزهای اخیر به حواشی ایجاد شده واکنش نشان دهد و موضع خود را در رابطه با جدایی از تیم ملی اعلام کند اما این مرد کهنه کار والیبال ایران فعلا تصمیم گرفته که سکوت اختیار کند و چیزی در این رابطه نگوید؛ سکوتی که باید دید تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

دیدگاهها