کد خبر : 1836703 | 13 مرداد 1401 ساعت 11:05 | 50.6K بازدید | 21 دیدگاه

حمله نهایی به لندن؛

منتظر سوپرایز جدید بارسلونا باشید! (عکس)

بارسلونا در هفت‌های پیش رو قصد دارد دو مدافع باتجربه به ترکیب خود اضافه کند.

منتظر سوپرایز جدید بارسلونا باشید! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که تنها چند هفته تا پایان بازار تابستانی مانده، بارسلونا هنوز برنامه‌های مهمی برای تقویت ترکیب خود دارد. پروسه جذب بازیکنان جدید برای خط حمله به بهترین شکل به اتمام رسیده و حالا کاتالان‌ها قصد دارند تیم را در بخش دفاعی نیز تقویت کنند. سزار آسپیلیکوئتا و مارکوس آلونسو دو مدافع باتجربه چلسی در لیست بلوگرانا قرار دارند و ژاوی خواهان اضافه شدن این دو بازیکن به لیست خود شده است.

آسپیلیکوئتا قابلیت بازی در هر دو سمت خط دفاعی را داشته و حتی در قلب دفاع نیز می‌تواند به میدان برود. قدرت رهبری و تجربه بالای این مدافع اسپانیایی، از او برای چلسی یک کاپیتان فوق العاده در سال‌های اخیر ساخته بود و بارسلونا قصد دارد آسپیلیکوئتای باتجربه را برای فصل بعد جذب کند.

خود این بازیکن نیز علاقه زیادی به جدایی دارد و از ماه‌ها پیش تصمیم خود را در این رابطه قطعی کرده است. حتی سزار آسپیلیکوئتا با مدیریت سابق باشگاه در این‌رابطه توافق کرده بود، اما شرایط کمی تغییر کرده و چلسی در حال حاضر در تلاش برای حفظ این بازیکن است. نظر توماس توخل در این مدت عوض شده و با توجه به جدایی دو مدافع چلسی، او خواهان ماندن آسپیلیکوئتا در لندن شده است.

اما در مورد مارکوس آلونسو، مدافع اسپانیایی و چپ چلسی، شرایط متفاوت است. علی‌رغم مقاومت این باشگاه انگلیسی، اخبار حاکی از آن است که او فصل بعد با لباس بارسلونا به میدان می‌رود و در حقیقت به نظر می‌رسد انتقال تقریبا قطعی مارک کوکوریا به چلسی می‌تواند شرایط را تغییر دهد.

در واقع، با توجه به اینکه کوکورلا در آستانه امضای قرارداد 6 ساله با چلسی است، فالی رمضانی، مدیر برنامه مارکوس آلونسو، برای نهایی کردن قرارداد این بازیکن به شهر بارسلونا سفر کرده است. به‌زودی جلسه‌ای در باشگاه اسپانیایی با حضور رافا یوسته، متئو آلمانی و یوردی کرایف با فالی رمضانی برگزار می‌شود و بارسلونا امیدوار است در همین جلسه پروسه انتقال مارکوس آلونسو به نوکمپ نهایی شود.

دیدگاهها