کد خبر : 1836814 | 13 مرداد 1401 ساعت 21:15 | 26.9K بازدید | 19 دیدگاه

رضاوند با شماره 8 خاطرات 7 را فراموش می‌کند؟

به نظر می‌رسد آرش رضاوند خودش هم پذیرفته که ماندگاری‌اش در استقلال قطعی است و با انگیزه بالا کارش را دنبال می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک استقلال بعد از نیم فصل حضور در فولاد با قرارداد قرضی به جمع آبی‌پوشان برگشت و امیدوار بود بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد و در لیگ بیست و دوم نیز شاگرد جواد نکونام باشد.

مسئولان فولاد خوزستان طی هفته‌های گذشته برای جذب رضاوند مذاکرات متعددی را با مدیران استقلال داشتند و درخواست‌های زیادی را مطرح کردند اما در نهایت به نتیجه نرسیدند و به نظر می‌رسد حضور این بازیکن در جمع قرمزپوشان اهوازی منتفی شده است.

در چنین فضایی رضاوند هم در تمرینات و برنامه‌های آماده سازی استقلال با قدرت حضور دارد و با انگیزه زیاد آماده حضور در لیگ برتر بیست و دوم می‌شود.

رضاوند که فصل گذشته پیراهن شماره 7 استقلال را برتن کرد و قبل از جدایی چند هفته‌ای با واکنش‌های تند برخی هواداران مواجه شد، حالا برای فصل جدید دیگر این شماره را انتخاب نکرده و با پیراهن شماره 8 به میدان می‌رود. او امروز در بازی دوستانه با داماش شماره 8 را پوشید و عملکرد مناسبی هم در ترکیب تیمش داشت.

به نظر می‌رسد ساپینتو برای فصل جدید نیز روی رضاوند حساب ویژه‌ای باز کرده و حالا این هافبک باتجربه نیز امیدوار است با شماره جدید خود خاطرات تلخ گذشته را جبران کند و یکی از بازیکنان موثر آبی‌پوشان باشد.

دیدگاهها