کد خبر : 1836873 | 14 مرداد 1401 ساعت 13:26 | 39.8K بازدید | 51 دیدگاه

صادقی همچنان ستاره تیم ساپینتو

تساوی استقلال و هوادار در یک بازی دوستانه

دو تیم استقلال و هوادار در یک بازی تدارکاتی به مصاف هم رفتند که با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه شاگردان ساپینتو روز گذشته در یک بازی دوستانه به مصاف داماش رفته و با 3 گل به پیروزی رسیدند، امروز صبح نیز در مسابقه تدارکاتی دیگری با تیم هوادار روبرو شدند که این دیدار با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید.

در این دیدار امیرعلی صادقی ستاره این روزهای اردوی پیش فصل استقلال گل نخست بازی را به ثمر رساند. در دقیقه 40 و پس از یک کار ترکیبی و نفوذ به درون محوطه جریمه، این بازیکن با ضربه ای داخل محوطه شش قدم توانست دروازه هوادار را باز کند.

در آخرین دقیقه نیمه اول داور مسابقه یک پنالتی به سود هوادار اعلام کرد و جواد محمدی بازیکن هوادار پشت توپ قرار گرفت ولی ضربه او را سید حسین حسینی با واکنشی به موقع دفع کرد.

درحالیکه بازی رو به اتمام بود، در دقیقه 85 تیم هوادار صاحب یک پرتاب شد که اوت بلند رضا مغانلو در محوطه جریمه به محمد عباسی رسید و این بازیکن با ضربه سر دروازه استقلال را باز کرد و کار را به تساوی کشاند.

از نکات حاشیه ای این دیدار نیز می توان به این مسئله اشاره کرد که در دقیقه ۷۵ بازی بازیکن هوادار از زمین مسابقه اخراج شد اما با توافق مربیان، یک بازیکن دیگر برای هوادار وارد زمین شد.

همچنین جنب و جوش ریکاردو ساپینتو کنار زمین در نوع خود جالب بود. او در این بازی در چندین صحنه نسبت به تصمیمات داوری معترض بود. ضمن اینکه در این بازی اکثر بازیکنان استقلال به طور متناوب به میدان رفتند.

استقلال در هفته نخست رقابت های لیگ برتر، روز جمعه 21 مرداد و در استادیوم آزادی تهران به مصاف سپاهان خواهد رفت.

دیدگاهها