کد خبر : 1836907 | 14 مرداد 1401 ساعت 17:11 | 16.6K بازدید | 6 دیدگاه

شرایط عجیب هیئت فوتبال خوزستان

رییس را عزل کردند کلید‌ها را با خود برد!

اوضاع هیات فوتبال استان خوزستان پس از تعیین سرپرست جدید توسط فدراسیون فوتبال وارد شرایط عجیبی شده است.

به گزارش "ورزش سه" بعد از اعلام پایان دوران ریاست عبدالکاظم طالقانی بر هیات فوتبال استان خوزستان توسط اداره کل ورزش این استان و تعیین سرپرست جدید برای این هیات به پیشنهاد اداره کل توسط فدراسیون فوتبال، اکنون بحران عجیبی به وجود آمده است.
ماجرا از این قرار است که بعد از اعلام تاریخ مراسم تودیع و معارفه به رئیس قبلی هیات فوتبال، مسئولان هیات فوتبال درهای ساختمان این هیات را قفل کرده و کلیدها را تحویل گروه جدید نداده‌اند!
از خردادماه، مدت ریاست طالقانی بر هیات فوتبال به پایان رسیده است و با وجود ثبت‌نام برای انتخابات دور جدید از فروردین ماه، هنوز این انتخابات برگزار نشده است. یازدهم مردادماه بنا به پیشنهاد بنی‌تمیم، مدیر کل اداره ورزش استان به فدراسیون فوتبال، آقای طالقانی از سمتش کنار گذاشته شده و آقای آل‌کثیر به عنوان سرپرست انتخاب شده‌اند. برای روز چهارشنبه مراسم تودیع و معارفه در اداره کل ورزش و جوانان استان در نظر گرفته شد که با وجود اعلام به طالقانی، او به همراه نواب ریاستش از حضور در مراسم امتناع کرد.
با وجود عدم تحویل ساختمان هیات فوتبال به گروه جدید، قرار است فردا از طرف مراجع ذی‌ربط قضایی نسبت به ورود به ساختمان اقدام شود.

گفتنی است بنی‌تمیم، رئیس اداره کل ورزش استان خوزستان، مصاحبه در این خصوص را به بعد از طی شدن مراحل قانونی موکول کرد.

کاظم طالقانی، رئیس سابق هیات فوتبال استان خوزستان، عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و از روسای قدرتمند هیات‌های فوتبال کشور است که ورزش سه در تلاش است در سریع‌ترین زمان مصاحبه‌ای را با او ترتیب دهد.

دیدگاهها