کد خبر : 1837061 | 15 مرداد 1401 ساعت 17:39 | 20.8K بازدید | 17 دیدگاه

پشت پای داروین؛ سوپر گل نونیز برای لیورپول (عکس)

داروین نونیز در دومین بازی رسمی خود برای لیورپول توانست دروازه فولام را به زیبایی باز کند و کار با به تساوی بکشاند.

پشت پای داروین؛ سوپر گل نونیز برای لیورپول (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در هفته نخست لیگ برتر انگلیس، لیورپول از ساعت 16 در زمین فولام به میدان رفته و دقیقه 32 با گلی که میتروویچ به ثمر رساند، غافلگیر شد. فولام نیمه نخست را با با گل مهاجم صرب خود برنده به رختکن رفت اما قرمزها دقیقه 64 گل تساوی را توسط داروین نونیز زدند. 

داروین نونیز، ستاره اروگوئه‌ای جدید لیورپول، همچون بازی سوپرکاپ برابر منچسترسیتی کار را از روی نیمکت شروع کرد ولی دقیقه 51 به جای روبرتو فیرمینو وارد زمین شد. داروین خیلی زود شانس گلزنی پیدا کرد ولی ضربه پشت پای او را دروازه‌بان فولام برگشت داد. نونیز اما دقیقه 64 توانست پاس ارسالی محمد صلاح را با پشت پا و به زیبایی وارد دروازه کند. 

این دومین گل داروین نونیز برای لیورپول در بازی‌های رسمی بود تا یک بار دیگر پاسخ منتقدان را به بهترین شکل بدهد. داروین در اولین بازی خود برای لیورپول برابر منچستریونایتد در تور پیش فصل شانس‌های گلزنی خوبی را از دست داد تا سخت مورد انتقاد رسانه‌ها قرار بگیرد. دقیقه 72 فولام از روی نقطه پنالتی توانست به گل برسد و از لیورپول پیش بیفتد اما دقیقه 80، داروین با پاس گل خود به محمد صلاح، باعث شد گل تساوی قرمزها به ثمر برسد. بازی تا دقیقه 80 با نتیجه 2-2 در جریان است.

دیدگاهها